asıldığınız adamla sohbet yaratma çalışmaları

acs' nin kıymetli bir adam olduğu anlaşılmaktadır. acs' nin telefon, mail ve ulaşmak için gerekli her yol tarafımca kabul edilecektir. *
sevişelim mi diye sormak işe yarayabilir kanımca
verdiğiniz değeri anlamayacak birinin kaba etlerini ona ulaşmak için her yaptığınızla biraz daha yukarı kaldıracağınız eylemler zinciri...bu zincirin en zayıf halkası da elbette, şuurunu kaybetmiş (bkz: okb) mağduru insan evladıdır.
sohbet konusunda ağzından girer burnundan çıkarım .* *
az önce idamla alakalı bir makale okurken, bu başlıkla karşı karşıya gelince dumur olduğum, "nası lan, birlikte nasıl asıyorlar adamı?" gibi saçma salak çıkarımlar yaptığım hede. aman tanrım, artık sanırım uyumalıyım.
acı çekme potansiyeli ve adamın zeka geriliğinde müzdarip olduğunu düşünme zamanın gelip çattığı vakit. ''gerçekten anlamıyor olabilir mi?'' sorusunu sorduğunuz anda bitmiştir aslında 3 ihtimal var:
1.*gerizekalı.
2.*naza çekiyor.
3.*beğenmedi.
ne kısa tümceler kurarak gizem yaratma çabaları ne de uzun methiyeler düzerek kaleyi içten fethetme kontraları. asıldığınız adam, asıldığınızı bilen adamdır; ha bilmiyor mu canı bilmek istemiyordur işine öyle geliyordur.

sohbetle, kuru muhabbetle zaman harcamak yerine; yerinde manevra yaparak yamacına yaklaşmak asılmanın hakkını vermenin en amaca yönelik tabiatındandır. ilgileniyorsa çay kahve içmeye yönelik bir daveti kabul edecektir zaten, ilgilenmiyorsa kendine yönelik ilgiyi bu kez kullanarak saplantıya dönüştürebileceğinden hemen vazgeçmek daha akıl karıdır. umursamıyor mu, direkt vazgeçin; şu dünyada platonik olarak sevilebilecek tek şey allah'tır; tek yanlı yürüme ve koşma hamlelerinden vazgeçin.

"ilgilenmiyorsam ilgimin dışındadır zaten, açıkça yada gizli bir ihtirasla içten içe arzuluyorsam zaten benimdir, alırım"cılar ise bildikleri yoldan devam etsinler; e onlar bu alemin kıralı, isterse kesin alır.