ateist ve dindar gay ilişkisi

arada inançlara ve düşüncelere saygıdan ödün verildiğinde en zor ilişkilerden biridir. birlikte duş alıyorken birden "sen artık çık ben boy abdesti alacağım" ile başlayan, sevişme esnasında ezan okunmasıyla sevişmenin bir anda durması, ibadet zamanlarında "ya siktir et gel sevişelim / alkol alalım" teklifleri ile zaman içinde yok olacak ilişkidir.
gayet de yürütülebilecek ilişkidir !

derdini oturup seveyim ben senin .
her seks sonrası lut kavmi dindarın moralini bozar. olmaz bu iş. dindar veya muhafazakar bir gayle ilişki yürümez bebeğim.
eski sevgilimle olan ilişkimdir.başlarda çok normaldi ama sevgilim ingilizdi ve hristiyandı sonradan seni hristiyan yapacağım diye söylenmeye başlamıştı bana hatta bir ara baya baya üstüme gelmişti bu konuda. özet olarak iki taraf için de zorlama olmadan içten gelen bir şekilde saygı lazım
gayet de normal bir ilişkidir. ateist kardeş sevdiği için dine dönecek ya da dinli kardeş ateist olacak diye bi şart yok ki. buluşulan payda yatak muhabbetiyse bu tarz şeylerin pek önemi yok.
bütün ibadetlerini yerine getiren adamla uzun ilişki yaşamayı hayal ediyorum. sevgilimin her seksten sonra güsul abdesti alışını hayal ediyorum.allagh korusun (ki yok), gülerim ben. daha gusül yazmayı bilmediğimden olmayacağı belli zaten. tabi bu benim için geçerli, herkes için sonuçlar farklı olabilir ama olursa eğlenceli bir ilişki olacağını görebiliyorum.
p:gay dindar önermesi ile
q:ateist önermesi
q=>p
p değişiklik gösterir.
q eştir 1 e
p eğer 0 se (yani baskın bir kişilikse)
1=>0 eştir 0 a
p eğer 1 se (baskın bir kişik değilse)
1=>1 olur eştir 1
(bu da demek oluyor ki her şey; p de bitiyor)
ateist biri başka biriyle buluştuğunda dindara ''vallahi kuran çarpsın ben kimseyle buluşmadım'' derse eğer yürür bu iş.