ayı sözlük

  • /
  • 32
yeni üye oldum.
profilime tıkladım ve '' sözlük kezbanı'' gibi saçma bir tanımla karşılaştım. neyse demek ki burasının ritüeli bu. mazoşist ve reddiyeci bir yapı mevcut sanırım.
tanım yapalım: ibnelerin fantezi mekanı.

ha derseniz ki burada ne işin var, cesurca cevap vereyim : birinizin tadına bakacağım ahahsahsaf..
tesadüfen bulduğum yerdir inşallah eğleneceğiz
girişte her seferinde şifre sorma ve robot doğrulama yüzünden çok girmediğim yerdir
üye sayısı her geçen gün artan sözlük.
nefesim kankam yalnızlığımın taçı
google'ın captcha hizmetinin üçüncü versiyonunda girişte bir şeyler seçmek zorunda kalmıyorsunuz. aklınızda bulunsun.
kendimi robot olmadığıma inandırmak için büyük mücadele verdiğim sözlük özlemişim be
merhaba. ben bu siteye üye olalı 5 yıl olmuş. hala dışlanmaya çalışmam tuhaf geldi. akp'li ve mhp'li lise arkadaşlarım bile benim ateist olduğumu bilmelerine ve eşcinsel olduğumu tahmin etmelerine rağmen, 1 yıl sonra aralarına almışlardı. ama bu sitedekiler, dışlanmışlığın ve yalnızlığın vermiş olduğu psikolojik rahatsızlıktan dolayı sanırım, bir türlü varlığımı kabul edemediler. gerçi istenmediğim, daha önce söylenmişti. ben burası için her şeyi yaptığımı düşünüyorum. önceden farketmemiştim ama bu siteye girince içimde bir olumsuzluk ve çöküntü oluşuyormuş. neyse, size soğuk ve izole hayatınızda başarılar dilerim.
kim seni dışladı guzum? herkes kendi havasında hayalinde yaşantısında burada. kimse kimseye garez gütmüyor, gütmemeli. herkes birbiri için sanal konumda burada. belki sanalın verdiği özgüvenle yazdıklarını umursamıyor olabilirler. sana karşı tutum içinde olan azınlığı umursamazsan yada muhattap olmazsan çok da çekilmeyecek yer değil hani. bazı başlıklar yarıyor, bazen içini döküyorsun. o gözle bakarsan ve çok da ciddiye almazsan sanal kişilikleri bence daha güzel olur. yine de sen bilirsin tabi.
sabun tozu sana bizden iyi gelecektir üzme canını. ayrıca dışlanmışlığını farketmen için 5 yıl hiç yeterli bir süre değil. dışarıda güzel bir hayat diliyorum senin için biz semtin çocukları tiner koklamaya devam.
yazmaktan çok okumayı sevdiğim sözlük.
online yazarları mobilden girdiğimizde göremiyor muyuz?
#evdekal ayı sözlük
anahtar rumuzlu yazar sayesinde online yazarlar diye bir şey olduğunu öğrendim.

bir de hiç teşvik yok. halbuki ben bir lgbti sözlüğünün daha popi olmasını isterdim ama sonuçta herkesin popisi kendine.
üyelerinin eğitim ve kültür düzeyini yüksek buluyorum. ama telegram grubunda yazılanları okuyunca. entry girme söz konusu olduğunda isteksiz davranıldığını düşünüyorum.
corona sebebiyle evde kalan sevgili dostlar ayı sözlüğü keşfettiler.

ne de güzel ettiler, aman aman...

fakat günden güne forumdan çok kişisel bloğa dönmeye başladı sözlük.

formata uygun şekilde yazmak bence zor değil; formata uygun şekilde de geyik yapılabilir, kendini ifade edebilir insan evladı.

bu anlamda bir iki örnek gösterilse ve o yönde arkdaşlar mı alınsa içeriye? bilemiyorum bu işler nasıl oluyordu tamamen unuttum.
eski şifremi denerken girdigim sözlük. dark bear sanirim unuttu beni ucurduktan sonra tamamen silmeyi *
her yerde okuduklarım doğruymuş.
nick altlarım tamamen silinmiş. entry girisine uygun olsa da siliniyor.
entry girmeyi bilmeyen insanlar giriyor. uygun entry girince siliniyor. niye popüler olması gereken kişiler belli. başkaları olmamalı. son olarak;
tanım: sahibinin acun ılıcalı gibi olduğu kişi. her programı sen sun tontiş tamam.
  • /
  • 32