ayı sözlük

  • /
  • 31
geçen haftalarda siteye girmeye çalıştığımda beni “kedisözlük”e yolluyordu.
dark bear da kedisever olduğu için siteyi kapattı ve farklı bir oluşumda devam etmek istedi zannettim.
yeni üye olduğum site. ortam nasıl bilmiyorum ama bakalım. ortama ayak uyduracağız artık.
neyse ki ayısözlük sosyal medya hesaplarını aktif kullanıyor. süreç içinde yazdığım yazılara cevap verip bilgilendirdikleri için ekibe teşekkür ederim.
sözlüğe ait youtube sayfasının toplam abone sayısı 29 imiş. biraz destek atsak nasıl olur?
yanılmıyorsam sankod sözlük sprictini yada benzerini kullanan lgbt üzerine açılmış interaktif sözlük çalışması.
devre arasindan donuste gozlemledigim bir sorunu, "beni hatirla" secenegini isaretlememe ragmen beni unutmasi ve her giriste recaptcha denen o bulmacaya zorlamasi, sozluge hic giresm gelmiyor bu yuzden...
giriş yaparken"beni hatırla " seçeneğini tıklamama rağmen birkaç saatten sonra üye girişini unutması insanı sıkıyor. önceden tarayıcıya bir hafta girme yine üye girişinden çıkmamış oluyordu.
dark bear sözlükte 2016 civarında kıyım yaptıktan ve sözlüğün en baba yazarlarını "top benim oynatmıyorum" diyerek kaçırdıktan sonra, bir daha toparlanamamış ve görüyorum ki artık kendisinin de çok ilgilenmediği sözlük. kendisi anladığım kadarıyla istanbul'dan ayrılmış, o da ilgisizliğine etken olmuştur. şimdi iyice ölgün. güzel bir ortamı vardı vallaha bu sözlüğün, o zamanları ucundan yakalamış biriyim, ülkenin dört köşesinden lgbt kişileri bir araya getiriyor, internette bu niş alanda neredeyse rakipsiz bir ortam sunuyordu, bu nedenle çok iyiydi. başka lgbt kişilerle iletişmek de, ortam yaratmak da o kadar zor ki. özlüyorum o zirveleri vallaha.

(içince bir noktadan sonra nostaljiye bağlamak)
call of duty mobile oynayan var mı ? beraber oynamak isteyen mesaj atabilir hiç sevmezdim böyle oyunları ama baya sardı valla
her ne kadar inkar etsem de bana çok şey kattı. buradan zamanında çok güzel insanlarla tanıştım, hala konuşurum, görüşürüm. çevremde en yakın sosyal çevresi sözlükten tanıştığı insanlar olan bir sürü kişi var. her ne kadar "great purge" zamanında ben de nasibimi alsam da.
ayı sözlük bende her zaman piknikler yaptığımız, partiler düzenlediğimiz güzel vakitleriyle kaldı.
  • /
  • 31