ayı sözlük

  • /
  • 33
son zamanların gündemi olan uçurulma mevzusuyla alakalı;
sözlük içinde, sözlüğe uygun olmayan herhangi bir sebep yüzünden banlanıyorlarsa ki öyle olduğunu umut ediyorum, belirli bir başlık altında bahsi geçen kişiler ve banlanma sebepleri açıklansa, o yazarları takip eden diğer yazarlar için de açıklayıcı olmaz mı?
burada pek yazmayan biriyim genel olarak okumayı tercih ediyorum. ama iki hesap değistirdim 2 yıl içerisinde kendimi yabancı hissetmediğim tek yer burası iyiki varsın ♡♡ayi sözlük♡♡
yıllar sonra sözlüğe girmeye çalışmak ve her yerde robot olmadığını kanıtlamaya çalışmak, robot çağında ben robot değilim demekte ayrı bir ironi meselesi başka başlıkta anlıtacak konu neyse söz uzamasın sözlüğe amon tanrom ne olmuş diye bakınmak ...
google'da "lgbt sözlük" diye aratıldığında ilk sayfada çıkan sözlük.
yeni geldik, üyesi olacağız, umarım. kalıcı olmak yegane, gayemizdir.
ben de daha hareketli bir sözlük bekliyordum ama 2 tane lgbti sözlük buldum ikisi de çok faal değil. diğeri daha da kötü hiç bir şey yazılmıyor. aslında arayüzü falan daha güzel görünüyor ama boş. 3 gündür entri girilmemiş.
ilk kurulduğu günden bu güne bir küs bir barışık devam eden ilişkimize yeni bir sayfa açmaya karar verdim sevgili sözlük, bu sefer yıldızımız barışır umarım.
beşinci entryimi sözlüğün başlığına gireyim dediğim yer. yeni geldim. bakalım nasıl bir mekan..
ne onunla ne onsuz... 10 sene önce girmişim... zirveler falan tamam tamam koliler de dahil oldukça insan tanıdım. trolleri, benim gibi fevrileri, koli arayanları, gerçekten bilgi amaçlı girenleri ile işte gök kuşağındaki renkleriz hepimiz. şimdi şöyle geriye dönüp bakıyorum da ne gereksiz (tamam bu da kabul bazıları gerekliydi) kavgalar kırgınlıklar var. ama diğer yandan zirveler toplantılar vatsap grupları ve gerçekten çok değer verdiğim insanlar var. ne diyeyim her ne kadar artık konuşmuyor olsak da dark bear emeğine sağlık bir kez daha.
sunucu şirketinin serverlarında oluşan bir arıza sonucunda maalesef 3 ay kadar yayında olamadık. şirketin bize gönderdiği son yedekler bozuk olunca ne kadar çabalasak ve kafa yorsak da sözlüğü güncel haline getiremedik. server dışındaki son sağlam yedeğimiz 2020 aralık ayına aitti. ancak 1 yıllık kayıp ile tekrar yayına alabildik. 1 yıldık veri kaybı için çok üzgünüm arkadaşlar, hakkınızı helal edin.
aa geri geldi :) olsun napalım tek derdimiz bu olsun. tam da en son entry'mde iç dökmüştüm ve teselli aramıştım. olsun evrende kaybolup gitsin.
server gazisi olarak geri dönen sözlük.geçmiş olsun.
server düzeltilmesinden sonra yeni özel mesajlar gitmiş.
eski yazarlık anılarımın hortlaması ile bir arayış içine girdikten 4. tercihimin gelmiş olması gibi bir durumla buradayım..keyif alırım diye düşünüyorum.
server gazisi olduktan sonra tekrar geri dönmüş bulunmaktayım. herkese selam!
eski hesaplar silinmiş.
bir sinir haliyle tüm yazılarımı silmiştim. üzülmüyorum. kapanmıştı. sevinmemiştim ama üzülmemiştim de. şimdi açılmış. onca şey arasında buna sevindim. malumunuz tilki ve kürkçü dükkanı olayı. yazdıklarımın da çoğu duruyor. bir yaşanmışlığımız var, ne yapalım...
iki gözümüzün çiçeğidir. geri dönmüştür. iyi ki dönmüştür
son bir buçuk yıldaki yazılarımın silinmiş olduğu gerçeği üzdü beni. oysa ki hayatımdaki değişiklikleri, bu şehirdeki yaşadığım serüvenleri de klavyeye almıştım. neyse. hoşgeldin sözlük.
  • /
  • 33