ayı sözlük

  • /
  • 30
aramıza daha çok yazar katmak için twitter, instagram gibi sosyal medya kanallarını iyi kullanması gerek.

mesela itiraf başlığından kişilerin tabii onayı doğrutusunda kesit paylaşımlar yapılması, komikli enryler bulunup yine servis edilmesi ve bunun gibi stratejiler kesinlikle işe yarayacaktır.
ınstagram paylaşımları ile buranın düzeleceğini zannetmiyorum. kokmuş yemekle yapılacak tek şey, onu çöpe atmaktır.
medya yolu ile komikli paylaşımlar sunarak buranın reklamını yapmak, temiz olmayan bir arabayı doktordan diyerek satmak gibidir. gelip kendi gözleriyle gördüğünde anlatıldığı gibi olmadığını görecektir. mesele aramıza katılmaları değil, aramızda kalmaları.
bize daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri bile olmayan site.
ayı sözlüğe katılışımın birinci yıldönümü. ilk entrymi 1 yıl önce bugün bitmek üzereyken girmiştim. koca bir sene geçmiş.

(bkz:#378168)

ne sıkıcı başlıklar açıyonuz la. yok bilmem kimin albümü, yok netflix bilmem ne temalı dizisi. zaten yazmasını sevdiğim yazarlar da yazmıyor artık. yıldönümümü tamamladığıma göre artık bana da yol mu göründü? zaten 7.7.2019'da * bırakma kararı almıştım. artık bi ruhu kalmadı buranın. çok denedim canlandırmayı olmadı. kendi aramızdaki kişisel sorunları buraya yansıttık. olmuyorsa olmuyordur zorlamanın alemi yok. aylar önce - şahsi fikrimce - efsane kadroyduk be. ben, pill, sphynx, uniq, ollg, fez,* paulson, camus, zabel, kuasar... bunlar aklıma gelenler. all-star kadroyduk be. bi daha da gelmez böyle kadro.* *

rorschach - seninle zamanında az çalışmadık değil mi?
nite owl - evet. güzel günlerdi... sonra ne olmuştu.
rorschach - sen... bıraktın.

- watchmen
  • /
  • 30