ayı sözlük

  • /
  • 32
insana kendini özgür hissettiren yer.
lgbt'lerin tamamını kapsayıcı bir isim seçilse daha iyi olacaktı. pek hanımları kapsayan bir isim değil. gerçi beylerin de hepsi bear değil.
9 yıldır yayında olmasına rağmen yeni haberim oldu. iyi ki de olmuş.
tarihin tozlu sayfalarına karışmaması büyük mutluluk.
sözlük içi hırslar, entrikalar, kavgalar ve düşmanlıklarınızı yeniden gözden geçirmenize vesile olmuştur umarım. bugün varız, belki de yarın var olamayacağız.
birbirimize hiç olmayacak şeyler için kızsakta sözlüğün hepimiz için değerli oldugunu anladık. bundan böyle hiç bir yol kazası yaşanmaz umarım.
ilk yaziyi buraya yazayimda bear oldugum belli olsun.
2channel'da sadece japonlar, siteye bir şeyler yazabiliyor. bütün yurtdışı ip'lerini yasaklıyorlar. ayı sözlük'e de böyle bir sistem getirilebilir.
yurtdışında yaşayan kullanıcılar için sorun oluşturmaz mı?

ola ki bir sebeple erişim engeli yedi site, bu durumda vpn ile de giremeyiz sanki.
yurtdışında yaşayan kullanıcılar, siteyi kötü niyetle kullanabilir. lgbt içerikli bir siteyiz sonuçta. şimdiye kadar yasaklanmamış bir site zaten burası. kanuna aykırı bir içerik de yok aslında ama yine de güvenilmez tabi. vpn sorun yaratabilir ama hiçbir şeyin geleceği yok ki zaten. bilemedim.
oh durun bir soluklanayım. daha demin yangın direklerini seçtim siteye girmek için. umarım site içerikleri buna değerdir!
yeni üye olduğum site. ortam nasıl bilmiyorum ama bakalım. ortama ayak uyduracağız artık.
neyse ki ayısözlük sosyal medya hesaplarını aktif kullanıyor. süreç içinde yazdığım yazılara cevap verip bilgilendirdikleri için ekibe teşekkür ederim.
sözlüğe ait youtube sayfasının toplam abone sayısı 29 imiş. biraz destek atsak nasıl olur?
yanılmıyorsam sankod sözlük sprictini yada benzerini kullanan lgbt üzerine açılmış interaktif sözlük çalışması.
devre arasindan donuste gozlemledigim bir sorunu, "beni hatirla" secenegini isaretlememe ragmen beni unutmasi ve her giriste recaptcha denen o bulmacaya zorlamasi, sozluge hic giresm gelmiyor bu yuzden...
giriş yaparken"beni hatırla " seçeneğini tıklamama rağmen birkaç saatten sonra üye girişini unutması insanı sıkıyor. önceden tarayıcıya bir hafta girme yine üye girişinden çıkmamış oluyordu.
call of duty mobile oynayan var mı ? beraber oynamak isteyen mesaj atabilir hiç sevmezdim böyle oyunları ama baya sardı valla
her ne kadar inkar etsem de bana çok şey kattı. buradan zamanında çok güzel insanlarla tanıştım, hala konuşurum, görüşürüm. çevremde en yakın sosyal çevresi sözlükten tanıştığı insanlar olan bir sürü kişi var. her ne kadar "great purge" zamanında ben de nasibimi alsam da.
ayı sözlük bende her zaman piknikler yaptığımız, partiler düzenlediğimiz güzel vakitleriyle kaldı.
son zamanlarda birkaç eşcinsel arkadaş edinmemle onların dünyasını merak etmeye başladığım için kaydolduğum sözlük.
  • /
  • 32