ayı sözlük

  • /
  • 31
medya yolu ile komikli paylaşımlar sunarak buranın reklamını yapmak, temiz olmayan bir arabayı doktordan diyerek satmak gibidir. gelip kendi gözleriyle gördüğünde anlatıldığı gibi olmadığını görecektir. mesele aramıza katılmaları değil, aramızda kalmaları.
bize daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri bile olmayan site.
ayı sözlüğe katılışımın birinci yıldönümü. ilk entrymi 1 yıl önce bugün bitmek üzereyken girmiştim. koca bir sene geçmiş.

(bkz:#378168)

ne sıkıcı başlıklar açıyonuz la. yok bilmem kimin albümü, yok netflix bilmem ne temalı dizisi. zaten yazmasını sevdiğim yazarlar da yazmıyor artık. yıldönümümü tamamladığıma göre artık bana da yol mu göründü? zaten 7.7.2019'da * bırakma kararı almıştım. artık bi ruhu kalmadı buranın. çok denedim canlandırmayı olmadı. kendi aramızdaki kişisel sorunları buraya yansıttık. olmuyorsa olmuyordur zorlamanın alemi yok. aylar önce - şahsi fikrimce - efsane kadroyduk be. ben, pill, sphynx, uniq, ollg, fez,* paulson, camus, zabel, kuasar... bunlar aklıma gelenler. all-star kadroyduk be. bi daha da gelmez böyle kadro.* *

rorschach - seninle zamanında az çalışmadık değil mi?
nite owl - evet. güzel günlerdi... sonra ne olmuştu.
rorschach - sen... bıraktın.

- watchmen
arkadaşlar burada kimse bizden ciddili bir şeyler talep etmesin lütfen, goy goy yapmaya geldik, nude falan varsa atın isteriz ama siz anca siyaset, anca duyar..
yetti be!!
insana kendini özgür hissettiren yer.
lgbt'lerin tamamını kapsayıcı bir isim seçilse daha iyi olacaktı. pek hanımları kapsayan bir isim değil. gerçi beylerin de hepsi bear değil.
geri dönmüş olmasına sevindiğim sözlük.
9 yıldır yayında olmasına rağmen yeni haberim oldu. iyi ki de olmuş.
çok şükür yaşıyor. gizlilik hatasını görmekten gına geldiydi.
tarihin tozlu sayfalarına karışmaması büyük mutluluk.
sözlük içi hırslar, entrikalar, kavgalar ve düşmanlıklarınızı yeniden gözden geçirmenize vesile olmuştur umarım. bugün varız, belki de yarın var olamayacağız.
birbirimize hiç olmayacak şeyler için kızsakta sözlüğün hepimiz için değerli oldugunu anladık. bundan böyle hiç bir yol kazası yaşanmaz umarım.
ilk yaziyi buraya yazayimda bear oldugum belli olsun.
admin panelden iletişimi kontrol et

bir de neden ayisozluk.com yazınca kedi sözlüğe gidiyoruz onu çöz..

öldü sandık sözlüğü çok korktuk!
2channel'da sadece japonlar, siteye bir şeyler yazabiliyor. bütün yurtdışı ip'lerini yasaklıyorlar. ayı sözlük'e de böyle bir sistem getirilebilir.
yurtdışında yaşayan kullanıcılar için sorun oluşturmaz mı?

ola ki bir sebeple erişim engeli yedi site, bu durumda vpn ile de giremeyiz sanki.
yurtdışında yaşayan kullanıcılar, siteyi kötü niyetle kullanabilir. lgbt içerikli bir siteyiz sonuçta. şimdiye kadar yasaklanmamış bir site zaten burası. kanuna aykırı bir içerik de yok aslında ama yine de güvenilmez tabi. vpn sorun yaratabilir ama hiçbir şeyin geleceği yok ki zaten. bilemedim.
göçüp de uzun süre sonra geri döndükten sonra, artık tarayıcıyı her kapatıp açışımda yeniden şifre sormaya başlamış site.
  • /
  • 31