ayı sözlük birinci samsun zirvesi

istanbulda bile ev toplantısı yapamadığımızı düşünürsek muhteşem düşünülmüş bir organizasyon... düzenleyenlerin eline sağlık... gidebilecek olan herkese iyi eğlenceler...
istanbulda bile ev toplantısı yapamadığımızı düşünürsek muhteşem düşünülmüş bir organizasyon... düzenleyenlerin eline sağlık... gidebilecek olan herkese iyi eğlenceler...
istanbulda bile ev toplantısı yapamadığımızı düşünürsek muhteşem düşünülmüş bir organizasyon... düzenleyenlerin eline sağlık... gidebilecek olan herkese iyi eğlenceler...
istanbulda bile ev toplantısı yapamadığımızı düşünürsek muhteşem düşünülmüş bir organizasyon... düzenleyenlerin eline sağlık... gidebilecek olan herkese iyi eğlenceler...
her daim, köşede bir yerde elektrik tabancısı saklanmalı bence. vahşice eve dalan ayıları evcilleştirmek, sakinleştirmek için.

ayrıca bence çok sıkıcı, bunaltıcı bir zirve olacaktır. hepsi oturup mal mal birbirlerine bakacaktır. yemekler bile beğenilmeyip çöpe gidecektir. 1-2 saat oturup "haydi biz artık kalkalım." denilecektir. yani çoğu zirve öyle oluyor benim hayal dünyamda, avuntu da diyebilirsiniz tabi. * * *
pencecan ve fikir intihali de gerekli koşulları sağlarlarsa gelebileceklerini söylemiştir. ohooo çok sevdim ben bu kadroyu. fena gullüm var koşun kızlar!*

(bkz: ayı konseyi)
(bkz: ayı sofrası)
(bkz: nereye sıçacaklar)*
gerçekleşmesine 11 gün kalmış katılmak için sabırsızlandığım zirvedir. umarım erken saatte başlayan zirve benim katılabileceğim saate kadar herhangi bir yazarcan eksilmeden devam eder. herkesi görmek ve tanımak istiyorum. katılım şimdiden bayağı fazla görünüyor. *

dip not : sevgili scherzo alt komşu ile ilgili ilettiğin konu hakkında merak etme * *

----- spoiler -----
dip notun sonunda bulunan 2. yıldızlı bakınızı yanlış anlayanlar olmuş sanırım. bir çok sözlük zirvesine katılmış bir yazar olarak bu zirve olarak tabir ettiğimiz buluşmaların hiçbirinde koli arama vs. tarzı olaylar yaşanmıyor. yeni başlayan yazarlar için zirve başlığını incelemelerini şiddetle tavsiye ediyorum. gayet hoş sohbetler, uzun zaman sözlükten yazışıp tanımadığın yazarlarla tanışma, birbirlerinin sorunlarını dinleme, dedikodu vs. olaylar gelişiyor. en azından benim katıldıklarımda öyle oldu bence yargısız infaz yapmak yerine o arkadaşlar güvensiz olarak nitelendirdikleri zirveye katılıp keşke öyle yorum yapsalar diyorum...
----- spoiler -----
disoriented bearin duyumlarına göre yapılacak baskının niteliğini çok ama çok merak ettiğim zirvedir. zira 10 arkadaşın* bir evde toplanıp yiyip içmesi suçsa gelip basılsındır.

zirveye gelecek tüm yazarlar daha önceden tanışmış olduğum yazarlardır. hayal edildiği gibi seks yapmaya değil gayet yemeye içmeye muhabbet etmeye gelecek olduklarından emin olduğum bu insanlara zaten zirve dışında da her zaman kapım açıktır.

beyni testisinden küçük bu tarz insanların her şeyi seks olarak görmesi, bu toplantıyı da fuhuş olarak değerlendirmesi doğaldır.

(bkz: troll gazına gelmemek)
sosyalleşemeyen ve evinde çürüyen homofobik ibnelerin bazı sosyal etkinlikleri çekemediğini gösteren zirve olmuştur. öyle ki aylarca sözlüğe uğramayan kişiler gelip zirvenin tadını kaçırmak için ellerinden geleni yapar olmuşlar. bunu yapanlar da zaten eşcinsel sitelere bile yönelimlerini bear nickiyle "heteroseksüelim" olarak belirtiyorlar. ibneyim, eşcinselim demek bu kadar mı zor lan ! bu göt korkunuz olduğu sürece de evinizde çürüyüp gizli gizli sikişmek dışında hiç bir etkinliğiniz olmayacaktır. önce kendinizle barışın. milletin işi gücü kalmamış 4-5 eşcinsel samsunda buluşuyormuş haydi peşlerine düşelim. nasıl bir mantıktır, korkudur, kaynak götümdür bu yahu. katılacak arkadaşları da fena halde kıskanıyorum, keşke onlarla olabilseydim ama maalesef. hiç birinin de pipisi poposu aklımın ucundan bile geçmiyor, kimseninde bunu düşünerek zirveye katıldığını düşünmüyorum açıkçası. aylardır sözlükte birbirimizle lak lak ediyoruz, bu amaçta olunsa zaten bu bir şekilde belli edilirdi. hepinize iyi eğlenceler yavrular.
böylesi bir ithamın yapılan kişice ne derece sağlamlık içerdiğini merak etmiyor değilim. başka ağızlarca yapılmış olması muhtemeldir, yorumu yapan kişinin; ne kadar sözlüğün içinde olduğuda aşikar doğrusu! salt yalan yanlış dayatmalara maruz bırakılmış ama hiçbir zarara uğramadan aslanlar gibi yapılacak olan zirvedir. zirve ortamını bilmeden, o ortamın ambiyansını yaşamadan, hissetmeden bu tür asparagaslara anlam vermek güç. kişinin başka işi gücü yokmuş gibi, olmayacak şeyleri olacak izlemini yakıştırması onun halen daha bazı şeyleri aşamadığını gösterir. * *

hayatı boyunca tek amacı çakışacak partner aramaktan başka bir bok olmamış kıytırık yazarların saldırısına uğrayan zirvedir.
alınan duyumları da muhtemelen kendi gibi insanlardan almıştır. katılmayacak olması katılacak yazarların içini ferahlatmalıdır
ayı pastanın yanında katılımcılara da zirve anısına hediye hazırladığımız zirvedir. deneme deneme 1-2**

http://img571.imageshack.us/img571/5748/20130219210748.jpg
belliki birileri zirveyi kıskanmış.. buarada gelemeyen katılımcılara teselli ikramiyesi neyin yok mu efem??
sikdir edin boş lafı yiyin,için,eylenin canlarımın.
hayatın gözler önüne serilen kısmı eleştirelere açıktır.
onu bunu boş verelim biz eğlenmemize bakalım , mesela zirvede harlem shake yapabiliriz smokebl bu konuda senden destek bekliyorum torununu kandırırsın sen *
nefesler tutuldu geri sayım başladı..
son aldığımız bilgilere göre, düzenleme komitesi ulaşım ve yeme-içme konusundaki tüm pürüzleri gidermiş, şu sıralarda, bu yazarlar nereye sıçacaklar mevzusuna kafa yormaktalarmış. bu husustaki teknik problemler, samsun büyükşehir belediyesi yetkilileriyle koordineli bir çalışma sonucu çözüldükten sonra derin bir nefes alıp, zirve saatini bekleyeceklermiş.
acar muhabirimiz alfonso olay yerinden bildirmeye devam edecek..

efendim, son aldığımız bilgilere göre, ev sahibi scherzo'nun estirdiği terör dalgasının gölgesinde, son hazırlıkları bitmekte olan zirve..

olay mahaline uşak kılığında sızan acar muhabirimiz alfonso'nun bildirdiğine göre, "benim ekvator ginesi diktatörü aigai'dan ne eksiğim var, bende samsun diktatörü olurum, neremi bozar?" diyen scherzo, zirve ayağına etrafına topladığı masum, tecrübesiz ve fena halde çıtır yazarları ucuz iş gücü olarak kullanıp, bahar temizliğini bedavaya getirme planları yapıyormuş.
böylece, gürcü temizlikçi kadınlara vereceği aylık 200 lirayı artırıp, bu parayla ilerideki olası mantiye lahmacun ısmarlama bütçesine ek yapmayı düşünüyormuş.

"sana zirvede koli bulacağım" vaadiyle kandırdığı mordred'e iki haftalık bulaşık yıkatmış, "seni asistanım yapacağım, kariyer basamaklarını bir bir tırmanacaksin" diyerek aklını çeldiği yokesli'ye, kendisine üç hafta yetecek yemek yaptırıp, "sana güzel bir fotograf makinasi alacağım" diyerek eline bir kutu domestos tutuşturduğu zavallı keanu reevesin saskin yüzü'ne dip bucak evin her köşesini sildirmiş.

salonun duvarında asılı bir pankartta, arbeit macht frei yazıyormuş. deri kıyafetleri ve elinde kırbacıyla ortalıkta dolaşan scherzo, zaman zaman korkunç sesiyle weiterarbeiten du dumme schweine diye bağırarak, bu modern çağ kölelerini motive ediyormuş.

almanca bilmedigi için bu sözlerin ne anlama geldiğini bilmeyen acar ve acar olduğu kadar da tırsık muhabirimiz, deşifre olmamak için hararetli bir şekilde camları silmiş, sonra tuvaletleri temizleme bahanesiyle salondan ayrılıp, zor koşullarda bizimle baglantıya geçerek bu içler acısı tabloyu aktarmıştır.

saatlerdir kendisinden haber alamadığımız muhabirimizle yeniden baglantı kurabilirsek, gelismeleri aktarmaya devam edeceğiz..
bizden ayrılmayın efendim..

hey gidi hey ve bv bearin katılmak üzere olduğu zirvedir. divamız smokebl ise assolistler sahneye en son çıkar diyerek 1 saat sonra bize katılabileceğini bildirmiştir.

mordredin rap müzik hakkındaki övgü dolu konuşmalarının ardından onu kilere kilitleyip pasta yemek için mutfağa geçtik.

7 sözlük +2 ile toplamda 9 katılımla gerçekleşen zirvenin ilerleyen saatlerinde yokeslinin sarhoş olup sevdiceğini araması*, batak masasında kumardaki şansızlığı gözler önüne serilmiş mordredin de teselliyi kolisinde bulması beklenmektedir.

ben de keanu reevesin saskin yuzu ile harıl harıl çalışarak kusabilitesi olan ve saçma yerlerde sızabilecek yazarlar için gerekli önlemleri almaktayım. içiniz rahat olsun, evde 5 hekim adayı var. yanlış müdahale ile çok çok sakat kalırsınız öldürmeyiz merak etmeyin.

diva gelince tekrar görüşürüz canlar, yeni gelenleri karşılamaya çıkıyoruz. öptük.
aradan saatler geçmesine rağmen hiç bir haber alamadığımız ve bu yüzden endişeye garkolduğumuz zirve..
hayır, kaçak gürcü viskisinden komaya mı girdiler, yüksek dozda seks yüzünden kendilerinden mi geçtiler belli değil..
yoksa geceyi ahlak zabıtasında mı geçirmekteler.. ay çıldıraceyim meraktan...
o değil de arada bizim cillop gibi muhabirimiz alfonso'da kaynadı..
  • /
  • 3