ayı sözlük itiraf

  • /
  • 180
hep hetero ortamlardayım sözlük hiç gay ortamım yok.kendim gibi davranabileceğim bi ortam istiyorum sözlük
hakan peker'in hey corç albümündeki bütün parçaları ezbere biliyorum. *
itiraf etmek gerekirse hala hala heteroseksüel kadınlara karşı zaafım var. ve onların içinde ki homofobik yaklaşımı kırıp, boyunlarında ten kokusu bırakmaya bayılıyorum.
geçen hafta barda , arkadaşım sanıpta selam verdiğim ama aslında hiç tanımadığım birisi ile ayaküstü tanışıyor gibi kısa bi sohbet etmemiz..sanırım ikimiizinde yüz hali komikti.
yıllarca sırtta taşınan yük uçup gidince standart ağırlıkta, vücudun o denli ağırlığa alıştıktan sonra çok yükseklere zıplayabiliyormuşsun. dikkat etmek lazım, zıp zıp bir yerlere toslamayalım.
profil resmimi değiştirdim ama sanki olmadı gibi yahu....
itiraf ediyorum ki sevgili sözlük ve ayı sözlük chat başlığındaki bir çok entry itiraf tadında. bu hoşuma gidiyor aslında, hatta oradaki itirafları bu başlığa mı taşısam diye de düşünüyorum ama aradan o entryler çıktığında chatte kopukluklar meydana geleceği için bunu yapamıyorum.
ayı sözlüğe üye olmamak için 3 aydır kendimi engelliyordum. rüyamda ayı sözlükten biriyle yatıyordum. sabah kalkınca ilk işim ayı sözlüğe üye olmak oldu..
kendimi insanların yanında aşağılamaktan zerre çekinmiyorum. bu huyumdan nefret ediyorum.
hayatımda ilk kez hamama gittim sözlük. evet yıkanmak için değil hamamlarda dönen olaylardı merak ettiğimden.* çok eğlenceliydi herkese tavsiye ediyorum...
seviyorum ve yüzünü gözünü darma dağın etmek istiyorum, tam olarak böyle bir şiddette.
ayı sözlük yazarlarının hemen hemen hepsinin bear olduklarına daha yeni kafam bastı. ayı dan anlamalıydım oysa.
şey ee.. hafif kilolular girebiliyor mu?
yaptığım teknik bir hata yüzünden dark bear dan bi serzeniş geldi. çok utandım valla. patron söz bi daha yapmıycam.
* *

bu sorunumu bugün farkettim. aslında hep sorundu ama üstünde konuşup düşünmedim. herhangi bir zaman sokakta yürürken kızlara bakmamaya çalışmak gibi bir sorunum var. sanki bakarsam onlara yazdığımı sanıcaklar, ya dalga geçecekler ya da sokak ortasında paralıcaklar diye korkuyorum. karşıdan bir kız gelince nereye baksam da ondan hoşlanmadığımı anlasa diye fir fir dönüyor gözlerim etrafta. erkeklerde öyle mi? hayır, o kadar kasılmıyorum. ya da erkekler pek gözgöze gelmiyor. bilemedim. sonuç olarak sinir bozucu, lanet olası bir şey kızlara bakmamaya çalışmam. bakmamaya çalışmamı anlayıp da gülüyor olabilirler, o yüzden pek bi mal oluyorum. hem rahatsız olabileceklerini düşündüm, yani kızın arkasından yürüyen erkekler sürekli onlara bakıyor mesela, ben bile rahatsız oluyorum onlar ona bakarken. hoş değil. sonuç olarak bu göz göze gelememe olayı nedendir, nasıl çözülür bilemeyeceğim. * *
dudaklarımı büzüştürüp saatlere kendime aynada bakmaktan üper zevk alıyorum..

bi de sanırım kendimi öpmek istiyorum..

alt dudağımı kesip belki yaparım bigün neysem..

diyet tost ekmek dilimleri arasına çikolata sürüp geceleri hüpür hüpür götürüyorum
sözlük itiraf ediyorum ki sevdiğim adamın bana olan tiksinir bakışını gördüğüm andan beri ağlıyorum tüm kampüsü ayağa kaldırabilirdim ama ben içime atıp sadece ağladım zaten bu sebep ile seni ihmal ettim sözlük . *
bu sevgilisiyle olan pamuk helva tadında anlarını yazan yazarları baya kıskanıyorum. içim filan gidiyor az dolaşıp geri geliyor. benim de olur elbet bi gün. beklemekdeyiz.
dayanamadım meraktan baktım bu gün ne yazdın diye. iyi ki bakmışım. rakibinle tanışmışsın. ama bir daha nah bakarım. bakarsam da yine yazarım buraya, baktığımı bilirsin.

canım o aptal olabilir ama senden daha güzel. süt gibi süt. o ukalalığını alıp bankaya götürebilirsin. hem o daha önce geldi.

herhangi bir entrika girişimin olursa misliyle karşılık bulmakla kalmaz, benimle ilgili umutlarına da kökten veda edersin. ayriyeten çok pis ifşa ederim. mücadele edeceksen de insanlıktan çıkmamanı öneririm.
ilkokulda flüt çalmayı hiçbir zaman beceremedim, öğrenmek için de çabalamadım. pişman değilim.
  • /
  • 180