ayı sözlük yazarının bugün kızdığı şey

öğrencilerimin dersi dinlemeyip geyik yapması; suratsız, nemrut müdürümün özene bezene yaptığımız projeler için bir teşekkür bile etmemesi, behzat ç'nin final yapması, kardeşimin ve arkadaşlarımın mangal partisi düzenleyip bana en son ve geç haber vermeleri... sakin bir gündü, bu kadarıyla bitti gitti.
sigaramın çok zamansız bitmiş olması.
camın önünde bağıra bağıra oyun oynayan çocuklara kızdım. topunuzu keserim dedim. bağırmayın dedim. gidin başka yerde oynayın dedim. sallamadılar tabi. sonra durdum bi düşündüm. biz küçükken kızan adamları düşündüm. onlar hep böle koca koca sevimsiz adamlardı. bende onlardan mı oldum şimdi dedim. sonra çıktım beraber maç yaptık. yalnız üç golüm var hacıbelloooooo atlamayalım.
şık şık müşteriler geliyor, omuzlarında louis vuitton çantalar, bir şey almadan çıkıyorlar, deliriyorum. ya parası yok havagazı takılıyor ya da gerçekten beğenmeme ihtimaline üzülüyorum. anne.
iş yerinde hasta kayıtlarına ait testlerin yanlış girilmesi ile ilgili sekreter hanım kızımıza çok kızdım.
capetown'da hava soğuk ve yağışlı diye rapor veren arkadaşımın verdiği raporun birkaç gün için geçerli olduğunu görünce şansıma; ilk defa birinin sözüne güvenip "bir haftalık hava durumu araştırması yapmadığım için kendime; boş bir zamanımda izlerim diye yanımda getirdiğim dvd kutusundaki filmi izledikten sonra kutusuna koymadığı için arkadaşıma; gürültülü sex yaptıkları için bitişik odadaki çifte... ama zerrin'i izleyince "en kötü günümüz böyle olsun, canımız sağolsun." dedim.
kendime kızdım. hep yanlış karar vermekten ve onun sonucunu düzeltmeye çalışmaktan ,düzeltmeye çalışmak çok zor olduğu için de evrene kızdım.
tabletimin sarj aletini kaybetmem.
behzat ç.'nin bok gibi bir final yapması. maalesef.
eve beyti söylerken biber koymayın demeyi hep unutuyorum. çıkartıyorum ama tadı geliyor. ıyyy


(bkz: beyti)
* ben de haklı olarak bugün buna kızdım.

http://www.sondakika.com/haber/haber-gurcistan-da-escinsel-yuruyusu-siddete-donustu-4642943/
pazar programımın benim yüzümden ertelenmesi.
karşı apartmanın yersiz öten alarmı bu kaçıncı ulan paraya kıyıp tamir neyin ettirin...
anahtarımı kaybettim, evime hırsız gibi kredi kartıyla giriş yaptım.
köy entrikalarına kızıyorum bugün. köy kahvesi seviyesindeki entrikalara desem daha iyi olacak. kahveler kapalı, cafeler kapalı varolan tek yer sosyal medya. götten uydurmaya birebir ortam. oksijensizlikten sanırım.
üst komşumun garç gurç sandalyeleri çekmesi itmesi. hem de bütün gün bütün gece!
hornetten biri ile konuştuk. ona gayet tatlı bir foto attım. elimde kupam ve dilim dışarıda. çok iticiymiş. engelledi. ya aşk ağzıma verirken itici olmayacaktı ama :)