ayı sözlük yazarlarının en sevdiği youtuber'lar

o kadar tatlı, aburcubur, "basit" karbonhidratlar tüketip; halen karşımıza ultra fit çıkan idil tatari ablası var mesela. arada sırada robotun içine kaseleri düşürse de; omlet tarifinin 6 dakika olup kuzu kapama tarifinin de 6 dakika olması gariplik oluştursa da, seviyoruz kendilerini.

(youtube:http://www.youtube.com/channel/uctvwcjmlp8elt4qlj3y77hq)

internette o kadar dolaşan videolarına, taklitlerine rağmen; yeteri kadar ilgiliyi göremeyen tatlımsı beybilisi aslı inandık vardır bi de. "youtube yorumları gerçek olsaydı" videosu şiddetle tavsiye edilir.

http://www.youtube.com/user/Asliinandik/...
her ne kadar çok youtube düşkünü bir insan olmasam da erb! erb! erb!
-erkek makyajı bile anlatan güzel abimiz care4male http://www.youtube.com/channel/UCqShdkyo...
barış özcan diyip son noktayi koyalım mı güzellik. şu sıralar dizi takip eder gibi adamin videolarını takip ediyorum. zorla adamı sapyoseksüel yapacaksin birader ama.
twitch'ten beri duygu köseoğlu'na karşı bir sadakatim var. saçları hariç çok doğal bir insan*. seviyorum kendisini. bunun dışında gaga bulut'u ve idil yazar'ı takip ediyorum. gaga bulut'un tespitlerini beğeniyorum ve komik buluyorum. kendisi çok ikonik bir insan bence*. idil yazar'a ise yemek yapmaktan hoşlandığım için sarmıştım ama her videosunu izler oldum. hem güzel, hem süper yemekler, tatlılar yapıyor. bunlara ek olarak çok kaliteli ve mütevazi bir insan bence. son olarak da selin kidil'i seviyorum. toplumsal konulara karşı son derece duyarlı ve komik biri ama herkesin sevebileceği bir tarzı yok. çok doğrucu ve youtube'da bu tutmuyor maalesef. bu yüzden abone sayısı 17 bin. fakat seven de tam seviyor benim gibi.
ağırsağlam, mağara adamı, drbuilder, fitcifitolur...
tabi bunlar pek youtuber sayılmaz ama zaten diğerlerini takip etsem ne olacak en azından bunlardan bişeyler kapıyorum.
tamer yeşildağ
orkun ışıtmak
ezginin kanalı
babala tv
rainlox
gözüklü sakallı diğerlerini fazla takip etmiyorum eskiden polina ve duygu köseoğlu hayranıydım duygu köseoğlunun olgunluktan ergenliğe geçmesi ve polinanında şımarık hal tavırları yüzünden çıktım takipten youtuberlerlık şu değil açılan başlık beni bugün öptüler diye izliyorum sonra meğer başka bişeymiş neyse onu at zaten kemik kadron seni bırakmaz
kafalar kanalı eğlenceli youtuberları
ciddiyetten uzak kanalı iyi. youtuber değiller ama kanal iyi* kalite var spor var demirkol var
your movie sucks ve impression blend.
  • /
  • 2