babasının penis boyunu merak eden insan modeli

merak edenler mevcuttur. gayet doğaldır. dışa vurumda evden kovulması muhtemel insandır. aman diyim.
herşey dark ın baban şişman mı diye sorması ile başlamış , buralara kadar taşınmış doğal ve bir okadar garip durum.
kendisini üretebilecek uzunlukta olduğunu bilmesi yeterlidir.
babaya " seninki kaç cm?" diye sormaktan çok daha mütevazi bir meraktır.
tüm bedensel özelliklerimiz gibi penis özellikleri de ailemizden geliyor. yani %50 ihtimalle, sizin pipiniz ne kadarsa babanızın da hemen hemen o kadar*
ergenin merak ettikleri listesinde hallice bir yeri vardır. zamanla bu merak babanın ne kadar iyi, ne kadar akıllı, ne kadar cesur olduğuyla yer değiştirir. *
sadece türklere ya da müslümanlara has merak olsa gerektir, zira çoğu yaban ellerde baba oğul utanmadan sıkılmadan,havuz*,banyo,sauna gibi aktivitelerde utanmadan beraber soyunup giyinir.** ya da benim gibi kapı çalmadan anne babayı sevişirken yakalayıp görebilirsiniz.*

(bkz: anne babayı sevişirken yakalamak)
annesinin göğüs ölçüsünü merak eden kızın kardeşi olabilir. olmayabilir de.
yine eskilerden bir anı. (bir dönem ne sapık insanlar varmış çevremde) ruh hastası bir mahluktu. o sadece merak etmekle kalmayıp daha fazlası için hayeller kurduğunu söylerdi. kendi penis boyundan hareketle babasınınkini hesap etmeye çalıştığını söylerdi. baktım bokunu çıkarıyor siktirettim ben de hayatımdan.
pek merak ettiğim söylenemez. bir tuvalet kazası sonucu görmüştüm. benimkinden uzun olsaydı cıngar çıkartırdım. ama değilmiş. içim rahat yoluma devam ediyorum şimdi.
sizi oluşturan spermin nasıl bir penisten çıktığını görme isteği. ben şahsen annemin doğumunu da izlemek istiyorum, bu beni ensest mi yapıyor bilemedim.
çocukluğum köyde geçtiği için sık sık davar otlatmaya giderdik ve nah bahçede tuvalet olmadığı için ormana işerdik mecburen. yine böyle bir gün akşam eve dönüş sırasında çişi gelen babacığım ormana girip işerken ben de tesadüfen penisini görmüştüm. merak etmeme gerek kalmadı yani.

umarım bu tesadüfi durum beni sapık grubuna sokmuyordur.
freud'un gurur duyacağı insan modelidir.

ancak erkeklerde zaten kendilerini sürekli bir üst nesille karşılaştırma (evdeki hakimiyeti ele geçirme) çabası olduğu için bu karşılaştırma isteği ne kadar yapaydır bilemiyorum. hele ki penis boyunun bu kadar kutsallaştırıldığı bir toplumda.