beden olumlama hareketi

patriyarkal güzellik algılarına meydan okuyan, eril zihniyetin kurguladığı imaja, dayattığı güzellik algısına, fantezilerdeki beden ölçülerine karşı duran, insanların kendi bedenlerine duydukları nefretten kurtuldukları, güzelliklerinin ve kimliklerinin değerini bildikleri, kendi hayatlarında ve çevrelerinde olumlu değişiklikler yapmak için kendi enerjilerini ve zekalarını kullandıkları bir dünya yaratmaya çabalayan bir topluluk. konuyla ilgili seminerler, terapi çalışmaları ve eylemler düzenliyorlar.

takip için;

web: https://bedenolumlamahareketi.com/
twitter: https://twitter.com/beden_olumlama
instagram: bhttps://www.instagram.com/beden_olumlam...
facebook: https://www.facebook.com/bedenolumlama/
bol bol sevişerek elde edilen hareket. en olumlu en pozitif beden şeysi o sonuçta ehe.
eril zihniyetin kurguladığı...

abi o kurguyu eril zihniyet yapmıyor ki. doğa yapıyor. heteroseksüel erkekler neden iri memeli, ince belli, geniş kalçalı, parlak saçlı, güzel cildi olanları sikmek istiyor? çünkü bu özellikleri taşıyan kadın en sağlıklı yumurtayı sunar. a erkeği görünürde o kadını sikmek istiyordur ancak bilinç altında bunu tetikleyen sağlıklı çocuklar meydana getirmektir.
aynı şekilde kadınların en çok talep gördükleri yaşın 20-25 olması da bundan kaynaklanır. yaşlanan kadının doğurganlığı azalır. hastalıklı çocuk doğurma riski artar.
obez erkekler bile obez kadın sikmek istemiyor.
kimsenin kilosuyla sorunum yok. bana ne? isteyen istediğini yapsın. ancak beden olumlandığı zaman erkeklerle olan diyaloglar düzelmiyor. öyle ya da böyle heteroseksüel bir kadının en temel iç güdüsü üremek, tıpkı erkeğin olduğu gibi bu evrim mekaznizmasının sonucu, ve 100 kilo olduğu için kendisini dölleyecek bir erkek bulamayınca istediği kadar bedenini olumlasın.

işte bu tarz saçmalıkların feministlerin kadınlara yaptıkları en büyük kötülüklerin başında geliyor. kadın diyor ki "ay ben boğaziçi mezunuyum, yöneticiyim, çok okuyorum ve geziyorum ama niye erkekler yüz vermiyor."
vermez tabii. hangi erkek 80 kilo kadını sikmek ister 55 kiloluk çıtır dururken.

ama olumlasınlar tabii.
ne geliyorsa başımıza kendinden götü kalkık özgüveni gereksiz tavan yapmış tiplerden geliyor.her yerim sarkmış mayalanmış hamur kıvamındayım ama van kedisi gibi renkli gözlerim var onlar bana yeter kafası bana pek mantıklı gelmedi.
şimdi bunu mu https://i.ytimg.com/vi/i3fOxVCsgIk/maxre... yoksa bunu mu http://theultimateman.guide/site/wp-cont... tercih edersin. şimdi mesele tercih meselesi değil lakin olay yukarıdaki arkadaşımın söylediği noktaya geliyor ne kadar olumlarsan olumla dona düşer son damla.
bazılarının beden olumlayalım diye mağara adamı/kadını gibi dolaştığı modern zaman hedesi...
kanadalı bear fotoğrafçı anthony patrick manieri'nin çektiği erkek fotoğrafları ile de hareket daha bir anlam kazanıyor.

benim entry girmemem gereken başlık .
ay içimiz dışımız eril abla olmuş abla . spor yap( estetik görünmek için , estetik yaptır , saçlarını boyat , kaşlarını aldır ... modern plaza kezbanı ruhumuzun algılanamadığı kafalar . ama ben seviyorum bu kafaları çekiyor beni böyle insanlar erkeğe de kadını da escinseli de ama kendime gelince asla olumluyamıyorum .