bi arkadaş

sevgiliniz merak edildiğinde söylenen kurtarıcı söz
yerine penis büyütücü ilaçlar, performans artırıcılar, kondomlar aldığımız yeri geldiğinde her türlü hastalığı,derdi sıkıntısı ile o yanımızda yokken bile ilgilendiğimiz, bahtsız bedevi gibi türlü türlü olayların başına geldiği, ne yaparsa yapsın asla onun sıkıntılarını gidermekten geri kalmadığımız yegane varlık....
aslı; ben, bizzat, şahsen, kendim.
hayat kurtarır. geçenlerde başımdan geçmiş bir olayı anlatıyordum, baktım beğenilmedi. "yok yea, ben değil. bir arkadaştı bu." deyip konuyu kapattım. "heee" dediler onlar da. nasıl ama? "boktan" dediğinizi duyar gibiyim. bence de biraz boktan.
entryleri okuyana kadar "bir arkadaş" anlamında değil "bi(seksüel) arkadaş" sandığım başlık
(bkz: aklım fikrim mavi mor pembe)
bazı zamanlar ihtiyaç duyarsın, yanlız olmak hiç kimsenin hakkı olmadığı gibi, bazı zamanlarda bu yanlızlık sendeki vazgeçilmez bir şeyden dolayı kendiliğinden çözülür, onun içindir ki sakin olmak ve fevri davranmamak hala elimizde, kazanmak da elimizde, biraz samimiyet, biraz sakinlik, biraz dürüstlük, bunlar olduktan sonra her şeyin üstesinden geliriz, biz hala buradayız sadece sizin için.
ismini vermek istemediğiniz kişiyi tanımlar.ısrarcı olunursa 'hem söylesem de tanımazsın zaten' denerek son nokta konulur.