bilmiyorum

yeni sözlükçümüz. hoş geldin.

(bkz: askk)
beni çok dertli hissetmeye iten bir kelime. bir de karşımda çıkmaza girmiş vaziyette, güzel ve gür sakallı, endişeli bir duman aldığı sigarasından, dumanı geriye burnundan ve ağzından yavaş yavaş verirken, kafasını hafifçe sallayrak bu kelimeyi kullanan erkek kişisinin dudaklaklarından dökülüyorsa allaaaaahu ekşın! önce boşalır sonra bileklerimi keserim. net!
entryleriyle sözlüğü şenlendirmiş yazar. hoş gelmiş.
hoşgelmiş, nickini her gördüğümde beni bilmiyorumdan alıp bilemiyorum altan'a götürüyor. entrylerini okumak da keyifli, var ol bebeksim. *
nickiyle pek de uyumlu olmayan yazar. hatta nicki "biliyorum" olmalıydı diye düşünüyorum. çünkü bu aralar ne zaman bir başlığa girsem entryleriyle o karşıma çıkıyor. yeni katılmış olmasına rağmen uzun süreden sonra sol frame i canlandırmayı başaran yazarlardan biri olmuştur. eline sağlıktır.
çin astrolojisine göre domuz burcu erkeği olsun, kadını olsun eve sokma, hanede adını anma cinsi bir burçtur. heyecanlı, atik, çevik, taze bir kullanıcı olan bilmiyorum bu burcun tüm özelliklerini göstermese de %78'lik kısmını gösteriyor. neden %78 diyenlere ise 'mesleğimiz çok şükür' diyebilirim. bu genç arkadaş (öyle olduğunu sanıyorum) okula gidiyorsa bıraksın oto kaporta işine girsin, yok okumayıp çalışıyorsa lcw çalışanı olmayı denesin. bünyesine çok iyi geleceğini düşünüyorum. hayatta başarılar yiğido!
ommmm yapıp doğum günümden (100% isabet), pipimin boyutuna (%90 isabet) kadar bilen ama ismi bilmiyorum olan yazar.
bana değil de avatarıma aşık olmuş yazar. kin ve ihtiras kokuyor buralar. uzaklaş derim *
bilmiyorum niye, sürekli doğum günümü soran yazar.
öncelikle belirtmek isterim ki kendisinin hakkımda "tam bir kötü arkadaş insanı baştan çıkarıyor" şeklindeki söylemleri gerçeği yansıtmamaktadır. ayy senin içinde varmış be. ben sadece en iyi bildiğim şeyi yaptım, rehber oldum. efendim kendisi pek bi doğal. oturuşu, kalkışı, gülüşü, korkuşu. her şeyiyle çok doğal, çok spontan bir kişilik. bugün çok eğlendirdi hepimizi. her ne kadar bazı konularda kararsız olsa da yaşına rağmen kendisi hakkındaki farkındalığı gayet iyi. artık bundan sonraki zirvelerde muhakkak katılıp katılmadığını öğrenmek istediğim kişilerden olmuştur, kendine iyi baksındır *
herbir bokumu bana çatır çatır söyleyen yazar. topu topu 3-4 kez konuşmuşuzdur. psikolojik analizimi yaptı iki dakikada. bundan iyi psikolog olur. valla ben anlatırdım her şeyimi.
beni gülme krizine sokan yazar. en dramatik şeyleri anlatırken bile beni bir gülme alıyor. çok eylençeli. babasını sevmiyorum ama elime geçerse çok fena pataklıcam. ya o da ayrı bir bir komik. babalı-oğullu çok sevimli bunlar. *

edi k: bu arada dedesi de var ama onu fazla bilmiyorum hacı abi ama bu aileden sıkıcı bir dede çıkamaz.
ismiyle müsemma öğrenmeye açık bir nick olsa da toplumun her şeye henüz hazır olmadığını fark etmesi gereken tatlı yazarımız. ama bu bir pes ediş değil elbette, toplum ne kadar kapalı olsa da renklerimizle, müziğimizle, enerjimizle bir gün özgürleşeceğimizi bilmesi gerekendir. beni hug buddy koleksiyonunda eksik olan gergedanla onurlandırmış, ayrıca estetik zevki gelişmiş bir yazardır. çok yakında istanbulun nüfusunu bir kişi de olsa arttırıp ben de varım diyecektir.
sözlükten bulduğum ilk arkadaşım. benim gibi sınav mağduru... istediği yere gidecektir, ben biliyorum. (bkz: swh)
beni ilk hug buddy'si olarak şereflendiren tatlı minik.
istanbula gelse de caddede gezip milleti kessek dediğim yazarımız. se-le-naaağ*
dün gecenin bir yarısı (aslında erken ama işte yaşlı olunca 12 bile gecenin bir yarısı oluyor) ( yok lan cidden gecenin tam yarısıymış) ayı sözlük yardımdan sorduğum insanlık için küçük ama benim için büyük sorunumu halleden ve bunun karşılığında bira borçlandığım iki yazardan biri. diğeri için (bkz: ekmekarasi)
çok sevimli birisi olduğunu düşündüğüm yazar arkadaşım. çok da zeki.
ayy canım arkadaşımdır. süper bir kalbi var.
reenkarnasyona inanan yazar. dedim oldu.
  • /
  • 2