bulge

ing. çıkıntı, şişkinlik anlamında. genellikle erkeklerin pantolonlarının önündeki kabarıklık için kullanılır.
örneklerle pekiştirelim;akşam akşam yoldan çıkartan resimlerin var olduğu tanım grubudur.

çorabın seksilik kattığı çıkıntı.**
fetişim vardır.
önce takım elbiseye, sonra da o takım elbisenin vücuda tam oturan kumaş pantolonu ile oturulduğunda ortaya çıkan bulge'a.
üniversitedeyken sırf korkumdan kürsünün en önüne oturmazdım. hocalardan biri gelicek, hönk diye oturum bacakları ayıracak diye. duramam bakarım yani. bu işten önce kurumda çalışıyordum... allah'ım hergün başka bi aksiyon.

neyse efendim. ayrıca speedo bulge da güzeldir. isteyenler flickr'da güzel bir arama yaptıktan sonra mükemmel gruplara erişebilir.
daha önceki girdilerde hep yaşlı amca figürü görmüşsünüz ancak siz hiç alex marte'nin son solo videosundaki bulge'ı gördünüz mü? *
"yaşasın gri eşofman modası" deme sebebim...
kot pantolonda o kadar seksi durur ki..
tercihen erekte olmamış penisin ve testislerin pantolondan belli olma durumu. kumaş pantolon ve eşofman tahrik olma durumunu arttıcı özellik taşır cephemde.
baletlerde normal karşılanan durum.
gri eşofman modasını destekleme sebebim...
bazen alt göbek kasıyla karıştırılabilir. uzunsa penis, yuvarlaksa göbektir.
ünlü şarkıcı pitbull'un hemen hemen tüm fotoğraflarında görebileceğiniz çıkıntı. en bilineni jennifer lopez'e sahnede dayadığı an görünenidir.

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=h...
anneniz görürse, ''biraz toplu otur'' diye kaş, göz hareketi yapar.
ha bi de yıllar önce sinemada sınav filminde 01.04.38 'de güven kıraç'ınki dikkatimi çekmişti. sanat budur işte, bazen erekte ediyor, oynarken bile.

hep bulgeleri izledik, birde bulgeyi izleyenleri çekmişler.

ahanda burada,

bir eşcinseli bu çıkıntılara bakışından ve bakış sıklığından çoğunlukla ayırt edebilirsiniz. birisi tipinizdir ya da değildir ama bulge daima odak noktasıdır. sokakta bu etkinliği takip edebilmek için güneş gözlüğü vazgeçilmez bir aksesuardır. kısacası göz ve sonrasında bir bellek eğlencesidir. bu gözlem aktivitesini ürüne dönüştürenleri dahi vardır.


not: bunlara bakarken güneş gözlüklerinizi çıkarabilirsiniz. http://www.buzzfeed.com/christianzamora/...
bir kumas pantalondan gozuken popo degildir.
büyük bulgelı beylerin yaşamış olduğu "problemler":

http://ayisozluk.com/lnk/ac737e
cloud hesabım dolunca * sildiğim, yılların tren yolculuklarında gizlice cektiğim fotoğrafların oluşturduğu ana tema. * (bkz: fetiş)
  • /
  • 2