çağatay akman

gölgenin rahatına bak diye bir şey duydunuz mu? mutlaka bir yerde denk gelmişsinizdir. işte bunun müsebbibi bu sübyan. bilenler bilir; basit ve insana bir ritm yakalatan sample üzerine anlamsız sözleri koyuyorsunuz ve patlıyorsunuz. bu sabi de böyle patladı gitti sayın seyirciler. geçenlerde videosunu 180 küsur milyon insan izlemişti; şimdi kim bilir kaçtır. bilinen tüm programlara da çıktı. ses filan aramayın sakın, öyle bir şey zaten yok. gençler hasta oluyor o ayrı mesele. ben gencim ama hasta olmadın diyen de gitsin kendini sorgulasın. ben genç olmadığım için gayet hasta olmayabiliyorum, o konuda rahatım.
gece gölgenin rahatina bak adlı şarkısıyla kendini tanıtan eleman. homofobiktir. geçen bir tweet atmış "sessizce hapşırmaya çalışan erkek ibnedir" şeklinde. zeka yoksunu bu tür, ne zaman eşcinseller üzerinden prim yapma çabasının işe yaramadığını anlayacak merak ediyorum.
homofobikliğini de öğrendikten sonra iyice soğudum. yaptığı terbiyesizlik olmuş.
twitter hesabını gizliye almış beybisi. resmine baktım da baya ergen falan. ergenlik gelip geçici de bundaki dar görüşlülük ve cahillik kalıcı görünüyor.

http://www.birgun.net/haber-detay/sarkic...

dişleri öyle çirkin ki bu oral yapsa siki rendeler.
anna rf - jump şarkısından soğumami sağlayan, ergen homofobik birey.
gece gölgenin rahatına bak'ın çalıntı çıkması üzerine youtube'den kaldırılmasına baya içerlenmiş. ulan ne çirkin ne itici bir adamsın sen.
seni görünce aseksuel oluyorum ! hele o iğrenç sarkin ve sen ikiniz birarada evladım olsan sevmem !
gencimizin başına gelenler maaşallah.

ahahah anna rf’in “jump” şarkısının aynısının tıpkısı. copy paste şarkıcılığı.

(bkz:#326719)
bütün homofoblar gibi hak ettiği katran çukuruna düşmüş bir ergen şarkıcı artığı.