çağatay ulusoy un duştan çıkıp havluyu beline dolayıp evin içinde dolaşması

insanı hayata bağlayabilecek görüntü. kimi zaman hayal ediyorum böyle,çağatay işte duştan çıkmış,beline simsiyah bir havlu dolamış,saçları daha ıslak,omuzlarından aşağıya doğru su damlacıkları gidiyor.bir başka havluyu eline alıp,saçlarını kurutmak için,saçlarına doğru götürüyor.kalın kollarını ve dümdüz göbeğine bakıyorum onun,bir yunan tanrısı olmalı bu diyorum içimden.bir yandan da bana ara ara bakıp gülümsüyor inci gibi dişleriyle.sonra yanıma gelip,dikiliyor böyle.ıslak elleriyle yüzüme dokunuyor.ben böyle oturduğum yerde eriyip bitiyorum,su olup akıyorum adeta.

allahım al şu çağatay zaafımı içimden....
(bkz: pisuvar geri döndü)
çağatay ulusoy hastası bir gayin (bkz: adam azmış beyler) yatmadan önce yastığa sarılıp kurduğu hayal. olamaz mı olabilir ama nerde olabilir hayallerde. sen niye yazdın ki bunu neden çağatay ulusoy niye yazıyorsun neden ve niçin yazıyorsun. yazma dedik mi hayır demedik. yazabilirsin ama niye yazasın ki sahi sen niye yazdın bunu. kim yazdırdı sana??
(bkz: sinirden elim ayağım titriyor)
(bkz: siz kaçın ben onu oyalarım)
yada:
(bkz: ben kaçıyorum siz onu oyalayın)
almayayım..alanlara mani olmayayım dicem sadece
"hava mı atıyorsun?, üstünü giyer misin lütfen(?)" şeklinde tepki göstereceğim durum. zaten rol yapmayı hiç beceremiyor.
kenan imirzalıoğlu yapmadıkça dikkat çekmeyecek sıradan ev hali.
o zenginlik, şan şöhret içinde yalnız olduğunu gösterir. bizse beyimiz jakuziye doldurduğu kızlarla çılgın partiler yapıyor diye kıskançlıktan tırnaklarımızı yerdik. grindrdan falan da haberi yok demek, en azından komşusuna ulaşıp duşta bir kese attırsaydı.
sanat için giyinir misin?, diye höyküreceğim durum.
son zamanlarda dizi ve reklamlarda kadın çıplaklığı kadar erkek çıplaklığının da kullanılması stratejisinin bir ürünüdür. kadınların seks objesi olarak kullanılmasına pek karşı olan bir kesim kadının bu konuda hiçbir şikayetinin olmaması ilgi çekicidir.
(iç çekiş...) : itici ki o çocuk,dolaşsa da ne olur sanki,hıhh. (gözler dolar.)
yerleri ıslattığı durumdur, biri çorapla basmaya görsün.