çırılçıplak sevişemeyen insan

mutlak surette tek bir parça çamaşır üzerinde olmadan yatağa girmeyen tür.

alışkanlık, fetiş ya da tabiyatı gereği; anadan doğma hayatta havaya giremeyen bu çıplakken olmazcılar; yataktaki uyuma göre devamında tamamen soyunabilmetedir ancak başlangıç noktasında full çıplak olmama kriterini uygulamaları zorunluluk gibidir.
yatağa direk çıplak girilmesi kekin direk içindeki akışkan çikolatasına ulaşmak demektir. ön sevişme denen ısınmanın tadına pek varılmaz gibi geliyor bana.
elbiselerle/pijamalarla başlanıp level level gidilmeli çıplaklığa. öyle daha güzel
du bi sevişeyim de kaldı çıplağı, giyiniği tööbe..
aşk ta yoktur.

aşk ile sevişenin üstü beni ilgilendirmez
ama bilirim ki
ruhu çırılçıplaktır. öyleyizdir.

aşk örgütlenmektir bebeğim
ben sevişmesem bile kıyafetleri fazlalık olarak görürken, sevişirken çırılçıplak kalınmaz mı yahu diye düşüncelere gark ettiren insan türü.
lütfen böyle birisine rastladığınızda yadırgamayın . tamam ben de yadırgıyorum ama sizden ricam ona yardımcı olun . o insanı o duruma getirenleri bilemeyiz ve çıplaklığa alışması ve korkmaması için yardım edelim .
ilk kez seviştiğim bir gecelik ilişkilerde asla tümüyle çıplak kalamam.
sevgililiğe dönüşen ilişkilerde ise, sevdiceğin vücuduna alıştıkça tümüyle çıplanmaya alışabiliyorum.
aşıklara dönüştüğümüz ilişkilerde de, tümüyle soyunup sevişmekten hiç hoşlanmam. hele kış mevsimiyse, üstte atlet veya ön sevişme bitene dek don mutlaka kalır.
evet, var benim gibi modeller.
maskesiz kalamadığımızın kapalı kapılar arkasındaki resmidir.
ilahiyatçı prof. dr. m.cevat akşit'in sözlerini harfiyyen uygulayan insandır.
akşit'e göre cinsel münasebet esnasında afedersiniz eşeklerin yaptığı gibi tamamen soyunmamak gerekiyor, zira melekler odayı terkedermiş. (bkz:röntgencilik vazifeli melekler)
karşımdaki boxer ve corap giymezse hayatta yatağa sokmam adamlara zorla corap giydirmekten bıktım ve yoruldum. lakin kimse çorapla yatağa girmek istemiyi. bu türden hoslananlar olarak toplanip dernek falan kuralim abiler ;)