düşün ki o bunu okuyor

  • /
  • 8
sana dair ne varsa sildim zannetmiştim. yanılmışım. haritalar uygulamasına girince fark ettim, senin adresini ev olarak kaydetmişim. onu da sildim.
stalkta master yapacak kadar çaresizliğe sürükleniyorum. çaresizim. sen de öylesin biliyorum. içim içimi yiyor. ama susup duruyorum. senin için mutlu olmak zorundayım. mutsuz olsam bile buna zorundayım. birkaç gündür çok meşgulüm. ama bu kafa dağınıklığında bile aklımda hep sen. bir uyuyup uyanalım bakalım. yarın neler olacak ?
hoş geleceğini biliyorum..
keşke sana aşık olduğumu söylemeseydim de, arkadaş olarak kalsaydık.
bunu okuyacağını pek zannetmiyorum çünkü sen bu sitede yazar değilsin.
çok uzattım, istediğin şeyi yapmakta geç kaldım ama yapıyorum işte.
bulduğumda üçünüzün de canına okuyacağım.
hmm demek konuşmuyorsun. peki sen bilirsin. süper bir erkeği kaçırdın hayatından.
seni seviyorum. yaşattıklarına rağmen..ve evet dediğin gibi deliyim ben.
hani bazen kenarına oturuyorum ya koltuğun sen uzanınca kanepeye. buradan daha rahat görüyorum diyorum. diğer koltukta boynum ağrıyor sözde. hepsi sana bir santim daha yakın olabilmek için, çünkü elimden tek gelen bu.
ulan 4. yılımızda köpek gibi sevmeme rağmen sırf sen önüne bak diye ayrıldım senden. biliyorsun sadece senin iyiliğin için yaptım bunu. yıl başı gecesi ne varsa içimde döktüm sana. olduramıyorum sensiz dememe rağmen ''sen haklıydın, sonunda ayrılacaktık'' dedin ya bana çok koydu bilesin.
umarım çok istediğin evlilik olur, umarım işin hep iyi gider ve umarım yüzüne rüzgar vurduğunda, en sevdiğim şarkıyı duyduğunda beni hatırlamazsın. o zaman çok geç olacak senin için.
ben mi? ayağı kırık at misali koşmaktan vazgeçtim, yaşamaktan değil bunu da bil.
dudakların aklımdan çıkmıyor

bazen aklıma geliyorsun durup dururken ve gülümsüyorum. gözlerim hafif kısılıyor ve kendimi umutlu hissediyorum
arkadaşlık isteğimi kabul ettiğin için sağol.dm den yürüyüp yürümeme konusunda ise hala kararsızım.
seninle yaşayacağımız çok şey vardı ama yarım kalmak zorunda.ilgisizliğinle beni kendinden uzaklaştıran sendin. birşeylerin olması için hep ben uğraşamamki. başka kalplerede atacak mı sana attığı gibi bilmiyorum ama denemeden bilemem. bildiğim şey senden ne kadar hoşlansamda gitmem gerektiği.
bu yazıyı okuyan kişi
şuan nerdesin ne yapıyorsun nasıl oldugunu, neler yaşadın neler yaşıyorsun ilerde neler yaşayacaksın bilmiyorum ama her ne yaşadıysan neye uzulduysen sana hayal kırıklığı yaratan her neyse hiç bir şey için üzülmeye değmez
gözünde ki ve yüreğindeki göz yaşlarını sil, içinde ki umudu öldürmek isteyen bir çok kişi olacak onu iyi yere sakla mesela yüreğinin en derin yerine,hiç bir şey senin kadar önemli değil,karşına iyisi kötü ile tonlarca insan gelecektir ama sen hiç bir zaman alçakgönüllülüğü kaybetme,herkesi sevgi ile kucakla ve unutma bir gün sende bende tüm insanlar mutlu olacak o zamana kadar içindeki umudun yaşaması dileği ile
ışık ve sevgi tarafında kal....
bunu okuyacağını zannetmiyorum sen okuma bilseydin sana bakan bu bir çift gözden anlardın her şeyi
o yazdığın metinlerdeki kurgu karakterlerden bari feyz alaydın; hepsi cesur, civan mert karakterler. kendinden de birşeyler kat mesela korkaklığı, yalanı, alçaklığı. nefret insanın omzuna binmiş bir yük. benim için yok hükmündesin, senden nefret bile edemiyorum. "nefretimi kaybettim hükümsüzdür."
bugün yüzümü sana çevirdiğimde bana bakarak gülümsediğini gördüm. mahçup bir şekilde yüzümü eğdim ama dayanamayıp tekrar sana baktım. benimle konuşurken gözlerinin içi gülüyordu. bir durak sonra inecektim metrodan ama hiç inmek istemedim. sen de kalmamı ister gibiydin. seninle tüm vaktimi geçirebilirdim. hiç, bu kadar mutlu ve huzurlu hissettiğimi hatırlamıyorum birinin yanındayken. ama nafile biliyorum, sen karşı kaldırımda, ben durduğum yerde... imkansız bir şeyin peşinden koşamayacağımı biliyorum ama böyle bir ihtimalin varlığı bile beni mutlu ediyor. 'senin beni sevebilme ihtimalini' de seviyorum, seni de seviyorum. belki sadece sevgi yeterlidir. senin bana şefkat duyduğunu biliyorum. keşke aynı kaldırımda ilerliyor olsaydık. sen daima kaçtığım dünyanın bir parçasısın.
  • /
  • 8