düşün ki o bunu okuyor

  • /
  • 9
o diyebileceğim kadar değerli ve canımı acıtan biri yok
seni kaybedeli bir yıl oldu. bu kadar zaman bile her şeyin normale dönmesine yetiyor.

sen ölmeden önce bir gün okula giderken bir şarkı çalmıştı duyunca hüngür hüngür ağlamıştım. kontrol edememiştim kendimi. şimdilerde seni düşünürken özleyip ağlayabilmeyi isterdim ama yapamıyorum. demek o gün vedalaşmıştım seninle.

normal bir ilişkimiz olmadı hiç. bunun kendimden kaynaklanan kısımlarından dolayı üzgünüm ama özür de dilemem.

varlığın/bilincin hala bir şekilde devam ediyorsa umarım mutlusundur.

belki paralel evrenlerin birinde çok daha güzel bir ilişkimiz vardır. varsa bu ikimiz adına tek tesellim olurdu.

beni tamamen terk ettiğini de sanma. bazen sen yapınca kızdığım şeyleri yaparken buluyorum kendimi. çok bilmiş, ben her işten anlarım tavırlarını görüyorum kendimde. hala benimlesin bir şekilde.
nasıl oldu inan ki ben de bilmiyorum, hem sana bu kadar yakın hem bu kadar uzak... ismini duyduğumda bile dolan gözlerimde artık dökecek yaş kalmadı. ben hep derdim ki kendimi "ben istenmiyor olmak ilgiliyim" ve galiba hep istenmiyor olarak kalacağım. sen ömrümde beni ilk kez isteyen biriydin. sevgine ihanet ettim,senin sevdiğin gibi seni sevemedim. özür dilerim... biliyorum hiç bir özür bunu değiştiremez artık ve gittikçe yaşamaktan uzaklaşan bana veremez artık geri seni ama elimden geldiğince özür dilerim. çok mutlusun, arada beni de mutlu eden şeyler söylüyorsun, yalnız kalmamam için vaktini ayırıyorsun ama nedensiz bir kıskançlıkla seni çok mutlu eden insanı kıskanıyorum ben,, bunun için de özür dilerim. şimdi dışarıda yağmur yağıyor, gönlüme yağıyor demişti bir şair, artık bende yağacak bir gönül bile bulamıyor... 20 senelik ömrümde bana ilk defa yaşadığımı hissettiren bir kardeş, bir dost ve her şeyim oldun yalnızca bir eksikle, o eksiği senden istemeye hakkım yoktu, biliyorum. bu yüzden önce kendimden ve sonra olmanı isteyip de olmadığın için kırıldığım her telinden özür dilerim. seni seviyorum ...
sen buraya girmezsin ama olur da bir gün girer görürsen sana söylediklerimden farklı birşey görmeyeceksin; sana aşığım kadınım... sana doyamadığım için uzun bir ömrüm olsun istiyorum... seni daha çok sevebilmek için ölümsüz olmayı isterdim.
  • /
  • 9