düşün ki o bunu okuyor

  • /
  • 7
daha kaç gece seni sevdiğimi yastığa yüzümü bastırarak haykıracağım bilmiyorum bu kadar yakın olup bu kadar uzak kalmak beni kahrediyor.
bugün karnım toktu. yemek yemek için yürüdüm. eve geldiğimde suyum bitmişti. hamburgerimi yedim. üzerine de bir sigara içtim. sen nasılsın diye soracak oldum fakat sana mektup yazasım gelmedi. çünkü içimden çıktın. seni düşündüğüm yere giderken ayağımda zincir vardı. çişimi tutarken dişlerimi sıkmadım. sana yazılacak bir şey olsa ne olurdu diye düşündüm. mermer bardağımı kırıp içine döktüm. göbeğimi salıp rahatlayınca sen yoktun. ölün bebeklerim gibi geldi. kanın damarlarıma değmiş mi? seni yaladım. uzaklardan bakan gözlerle dokunduk sana. ışıklar içinde uyu bebeğim. sırtımı tıraş edip parmağımı belime koymuşum. tuğlalarım yarımmış diye bana bakmış. kaşımın tüylerini aldım.
bugün seni kırabileceğimi hiç düşünmemiştim. sanırım bu, hayatta isteyeceğim son şey olurdu. ince biri olmayı zamanla unuttum, belki de unutturdular. sadece sana böyle değildim ama üstelemeni de istemediğimden söyleyemedim; seni cidden seviyorum. ne eksik ne de fazla.
  • /
  • 7