düşün ki o bunu okuyor

  • /
  • 8
istediğim bir şans daha değil aynı hataları tekrarlayacağım kesin,o yüzden gel birlikte yenelim beni !
istisnasız her yerde olmak zorunda mısın.bari 3-5 entry girde ortam şenlensin.ayrıca seninle ilgili olduğunu düşündüğün her entryimi okuduğunda bana yazmayı da bırakmalısın.dünya senin etrafında dönmüyor.
sevgilim , sana söyleyemiyorum çekiniyorum seni seviyorum. keşke aramıza o uzak uzak yollar , dağlar taşlar kayalar girmese, her an yanımda olsan. euronun 7 lira olması senin için anlam ifade etmese(ki burada seni haklı gördüğümü bil), hayat tozpembe olsa ve biz mutlu mutlu beraber bir ömür geçirsek, seni seviyorum yanımda olsan, sarılsak öpüşsek, ne yaptın bana , sana bu kadar aşık oldum ? o güzel gözlerin miydi beni sana aşık eden , yoksa kıvrılıp yüzüne harika bir anlam katan dudakların mıydı? o güzel tebessümün müydü ? o kibar dokunuşların mıydı, beni incitmemeye çalışan ?

evet biliyorum fazla şiirsel fazla masalsı ama kalbimden geçenler bunlar, kelimelerim yetmiyor.

inanıyorum ki her şey güzel olacak seninle olunca.
benden sonraki yazar bunu okuduğunu biliyorum.
her şeyde vardır bir hayır diyorum. ya da şerde. hayat küçük oyunlarını oynadı yine. tam bitti derken yeni bişeyler çıkarttı. uzaklardayız yine. özlüyorum ama özlemle karışık bir huzursuzluk da var içimde. hala saatlerce konuşabiliyorsak, bir şeylere birlikte gülebiliyorsak, her şey güzel olacak sevgilim. bir tek yüz yüze, göz göze gelmemize bakar. umarım. içinde boğulduğum fırtına bitsin artık istiyorum. ya da beynimi çıkarıp bir kenara koymak.
sana kartlarımın açık olabilmesini çok isterdim. onca kez konuştuktan sonra hani bana birkaç ay önce "seni pek de tanımıyorum" demiştin ya acayip incittin beni. senin için neler düşünmüştüm, imkanımız da vardı. benimle kalabilmeni, içinden geçenleri bana belli etmeni çok isterdim. ikimizin de cesareti yoktu belki. bilmem ki. ben çok hassas biriyim, sen de öylesin. benziyoruz aslında. belki bu yüzden içimde kıpırtılar vardı. geceleri mesaj atmanı, ansızın beni aramalarını özledim. istediğim şey sadece senin varlığındı. beni sevmeni isterdim. belki sevmişsindir ama bunu hissettirmeni ayrı arzuladım. bir gün benimle sahiden geldiğini düşünerek geçiyor günlerim. çok kırıldık şu hayatta, seni kırmamaya çalışırdım. muhtemelen kırardın beni ama önemsemezdim. sen gerçekten kalbi güzel birisin. ve ben bunları sana asla söyleyemeyeceğim. cesur biri olmayı hiç beceremedim. mutlu kal, sevgiyle kal.
siktirsin gitsin okumasın. adam olsaydı burdan değil mesaj kutusunda okurdu.
inancımı kaybetmiştim ta en başından beri erkekleri gördükçe amip ile goril arası bir varlık olarak tanımlamıştım kafamda nedense bir erkeğin eksikliğini hissetmişimdir(insan olmayana takılır durur).biliyordum aslında bu tür canlılardan bir şey beklenmemeyi bu yüzden hareket bile etmedim kabuğumda kaldım.eksiklik demiştik ya evet artık onu doldurmalıydım arayışlara başlamıştım likelar super likelar havada uçuşuyotdu ama dur bu sefer tipe bakmak yok bio ya bakıp sonra yuzune bakmak vardı sonra seninle konustuk tinderdan seninle match olduk (önce match olduk) spotify şarkılarımızdan konuşarak muhabbetimiz ilerlemişti sonra buluştuk gözlerinin içine bakmıştım birinin beni karşılıksız sevme fikri öyle hoşuma gitmişti(öyle sanmıştım). bana zamanla sevgisini desteğini veren biri gördüm yanımda ne yalan söyleyeyim tipsizdin vucutsuzdun ama gözüm senden başkasını görmüyordu be flört dönemimiz güzeldi,şirindi sende zevk alıyordun(yada sevişmemizi düşünerek zevk alıyordun) sonra zamanla yatamayacağını anlayınca diğerleri gibi sende yavaşça soğukluk koyup çekip gittin(neden şaşırıyorum bilmiyorum) başkalarıylada yattın aslında(gayet normal).ama benim düşüncelermin davranışlarımın benliğimin hic bir öneminin olmadığını sadece tipim ve vucudum için gelmeni açıklaman ise sanki kumdan kale yapmışımda yıkılmasın diye dalgalara karşı koyan masum çocuklar gibiydim o sırada sonra o kale yıkıldı öylece kala kaldım sonra aklıma geldi gençliğimde ki düşünceler daha da derine girdim ve keşfettim ki sevgimi kimse haketmiyor ve korkmuyorum aslında bir yandan sevinirken bir yandan üzülüyorum(ilişkilerde değer kavramının olmamasına).peki ben neydim insanlar için neydim bir vucut bir surat insanlar için araçtım insanlar bakıyor ama ne için bakıyor ahhh aşk konulu kitap yazan şairler,yazarlar çok adisiniz çok.son olarak gözümü açtın teşekkür ederim.ayrıca sorun bende değil ben gayette mükemmelmişim lan!
bir selam yazdık diye uygulama kaldırmak nedir.en azından cevap yazmayabilir yada engelleyebilirdin.hersey senin istediğin gibi olacaktıysa benim ne istediğimin ne önemi vardı.belki de olmasından endişe duyduğun şeyleri yaptığım için benden nefret ettin ama esas hata seni unutabileceğimi düşünmendi.dönünce madem öyle bir izlenim bıraktım unutmalıyım diye düşündüm ama unutmadım sadece sen unuttuğumu sandın.


#384325 ciğer bırakmadın be...
allah beni bildiği gibi yapsın dicem de yaptı zaten...
odtü’den olduğunu tahmin ettiğim sözlük yazarı, geçen gün beni aradın ve ben seni hatırlayamadım. çünkü telefonumda sadece çok yakın arkadaşlarımın numarasını tutuyorum artık. ve bu aralar spor salonu kaydı için de çok sık aranmaktayım.

o kadar ters bi zamanda aradın ki beni babam olsa tanımazdım o kargaşada. neyse, seninle ya da başka kimseyle hiç bi derdim yok. bil isterim. engel atmanı da anlayamayacağım haliyle. özetle; eğer hatırladığım o kişiysen, hayatında güzellikler seni bulsun.
bugün saatlerce ağladım. bir parçam da kopup gitti o telefon kapanınca. sadece soruyorum kendime, hayata, sana "neden?". nereye gidersek gidelim, ne kadar zaman geçerse geçsin, hayatımda ne değişirse değişsin geçmeyecek sanki. içimde bir yerler acıyor sadece.
sana dair ne varsa sildim zannetmiştim. yanılmışım. haritalar uygulamasına girince fark ettim, senin adresini ev olarak kaydetmişim. onu da sildim.
stalkta master yapacak kadar çaresizliğe sürükleniyorum. çaresizim. sen de öylesin biliyorum. içim içimi yiyor. ama susup duruyorum. senin için mutlu olmak zorundayım. mutsuz olsam bile buna zorundayım. birkaç gündür çok meşgulüm. ama bu kafa dağınıklığında bile aklımda hep sen. bir uyuyup uyanalım bakalım. yarın neler olacak ?
hoş geleceğini biliyorum..
keşke sana aşık olduğumu söylemeseydim de, arkadaş olarak kalsaydık.
  • /
  • 8