elma sekeri

en son 2 sene önce gördüğüm ve bugün saçlarından dolayı tanıyamadığım onunda beni tanımadığı yazar... güzel mi güzel....
dünden sonra kendisine yoldaş diye hitap edeceğim yazardır. aklıma geldikçe gülüyorum. o da benim gibi tehlike anında çok soğukkanlı. ayrıca çok güzel. yalarım bile. ıstırırım.
yazın gelmesini fırsat bilen genç kadının tatlılıktan mamul yüzünü seksi bir kıyafetle birleştirdiği dikkatlerden kaçmamıştır. çocuklarınsa gökkuşağının gerçek bir parçası olan bu renkli kişilikten geleceğe çiçek açmış yüzleriyle merhaba diyeceğinden şüphe yok.
kaybedip kaybedip tekrar kavuştuğumuz tatlı yazar. kaybolmaması lazım aslında. pride'dan pride'a olmuyor böyle. bu aralar işsiz kalmış kendisi. tez zamanda iş buluna kendisine.
iyi ki kavuşmuşuz ve tanışmışız! kendisini erkek yazar sanarken ay bir de baktım çıtı pıtı taş gibi bir hatun karşımda! e ben dururmuyum tabi ki de dans ettik hemde deliler gibi! birbiriyle etkileşimli alanlardan olduğumuz için birlikte güzel işler adına fikir alışverişi yapacağım yazar! böylesine naif bir yazara sahip olduğumuz için çok şanslıyız bence! ayrıca aşk hayatımız ikimizin de bahtsız bedeviden hallice ama olsun be tatlım bizi de seven gelecek bak gör! öperim!
gördüğüm andan itibaren "oha marcia gay harden'a ne kadar benziyor ya" diye düşünüyordum, kendisine gösterdim o da onayladı ama hehe.
gerçekten benim ikizler kadınına karşı bir zaafım var. babaannem, teyzem, en yakın arkadaşım, çok sevdiğim bir ablam ve sen. naif ama bir o kadar da dengesizsiniz arkadaş. çok eğlencelisiniz. seviyorum sizi.
acaba nerededir kendisi? arada aklıma gelir, uzun boylu kadın gördüğümde "o mu acaba" diye bakarım hep.
  • /
  • 3