erkek erkeğe nasıl yapıyorsunuz

eşcinsel erkeklerin en çok karşılaştıkları soru. soru derken aslında "ortada vajina yok, nasıl olur ki" demek istedikleri gayet net. açımdan seksten keyif almak için vajinaya ihtiyaç yok, oluyor hemde çok güzel. * * *

(bkz: erkek erkeğe seks)
'beyle' diye cevap verdiğim sorudur.
içten içe size kurulandır.
uygulamalı mı göstereyim teorik mi anlatayım? sorusuyla cevap verdiğim. soran kişiden sonra bir daha haber alamadığım, saçma hetoroseksit bir sorudur. *
kapıyı sadece anahtarla açma zorunluluğuna saplanmış klasik kilit-anahtar metodu temsilcisi sorusu. yatakta kılıç kalkan oynayıp, güreş yapılmıyor sadece ki kuralı olsun. seksin kitabı mı var sanki?
tükürükleyince oluyo.. sus ve tükürüklemeye devam et..
bu soruyu bi kaç gün önce bi arkadaşım sordu. garipsedim lan. baya armudu hamuduyla götürüyoruz mu diyeydim bilemedim.
aynı zeka düzeyinde, soruyu soran kişiyi çok da zorlamayacak bir kaçış cevabı olarak şunu kullanabilirsiniz: sağ elinizle nasıl yapıyorsunuz?
dan white harvey milk'e "siz aile ve toplumdan söz ediyorsunuz ama çocuk bile yapamıyorsunuz." der. milk cevap verir;
"tanrı biliyor ya denemeye devam ediyoruz."
huzur içinde yatsın.
her insan hissettiklerini gerçekleştirmek arzusuyla nasıl bir çok şeyi yapabiliyorsa öyle. insanlar ortak hisleri doğrultusunda birleşir kardeşim. hiçbir şeyin kadınıdır erkediğidir yok artık. yemek yapar gibi, tadilat yapar gibi, çalışır, eğlenir, güler, ağlar... gibi gibi gibi... elimizden geldiğince herkes gibi her haliyle yaşamaktır bu. tek farkla; bu soruyu manasızca soranlar sayesinde yaşar gibi yapıyoruz. insan odaklı düşünmeyi öğrendiğiniz gün tam manasıyla yaşamayı umut ediyoruz.
bir o, bir ben,
bir o, bir ben,
bir o, bir ben,
ve bu şekilde devam ediyor.
öyle güzel öyle tatlı ki mmm biraz da şuralarıma.
eşcinsel olduğumu öğrenen birisinin bunu sormuşluğu var bana, yarım saat anlattıktan sonra yavşaması cabası...
biraz "tarifini alayım belki bir gün lazım olur" izlenimi yaratan bir soru. yoksa damacana ile bile yapılmış bir ülkede bu işin nasıl yapıldığını tahmin etmek çok da zor olmasa gerek.
  • /
  • 2