eşcinsel olunmaz eşcinsel doğulur

meslek mi yahu bu? nasıl olalım? denilesidir.
bu başlığı görünce yazacagım bir şeyler var diye düşündüm. şöyle ki ben 13 yaşındayken benim mahallemde benim yaşımda biri vardı. ismi hakandı onu gördügümde heyecanlanıyordum, ve onunla konuştugumda hep yanaklarına bakıp, ne hoş yanakları var diye düşünürdüm.yani şimdi anlıyorum eşcinsel olarak doğmuştum. eşcinsel olduğum için beni terkeden arkadaşlarım bile olmuştu.
katıldığım önerme.
benim de bu konudaki ilk anım 8 yaşıma kadar dayanıyor (daha öncesini hatırlamıyorum gerçi çocukluğumun).
eşcinsel şekillenilir diye devam edeceğim bir alt önerme. küçük yaşta biraz travmatik olaylardan sonra kendi içimde bir savaşa girdim. gerçekten kendime inandığımda ne olacağım dedim ve, oldum. aylar sonra ilk girim, selamlar hehe
apolejetik bir söylemdir. eşcinsel olduysam ne olacak yani?

ktogdan alıntı yapayım.
eşcinsellik tercih olsa kaç yazar?

"bizim, "madem seçtim niye hatırlamıyorum" diye heterolarla ağız dalaşına girecek asilere ve aktivistlere, ya da "seçim olsaydı seçmezdim anam böle doğurmuş ühühühüüü" diye durduğu yerde salya sümük ayak üstü tragedyalar çevirecek hüzünlü mağdurlara ihtiyacımız yok.

bizim, gururla "ben eşcinselim, nedenini umursamıyorum. ama sizin yapabildiğiniz her şeyi bazı durumlarda sizden daha iyi olacak şekilde ben de yapabiliyorum. sizin gibi yasalara uyuyorum ve adam gibi yaşıyorum. bu yüzden bana dil uzatmaya hakkın yok" diye bağıra bağıra ayırımcılığa karşı çıkacak mantıklı ve gururlu kişilere ihtiyacımız var.

anlatabildim mi?

çünkü size soruyorum dostlar: eşcinsellik seçim olsaydı kaç yazardı? eşcinsel ilişkiyi sevmek ya da onu tercih etmekle cinayet, hırsızlık, tacizcilik gibi şeyler arasında bir doğru orantı var mı?

yok. o zaman herkes susup oturacak. ben ktog'um. eşcinselim. dünyaya bi daha gelsem yine eşcinsel olurdum. eşcinsellik tercih olsaydı da bunu yine savunurdum.

bu yazıyı okuma ihtimali olan heteroseksüeller için basit açıklama: kimse zorla am sikmek zorunda değil. ya da kimse sizin pörsümüş karınızı ve onun amını seksi ya da çekici bulmak zorunda değil. bu kadar. nokta."

not: ktog'un askerleriyiz.