eşcinsellerin apple sevgisi

sanırım gösteriş merakımızdan kaynaklanıyor. deli olur bir çoğumuz bir iphone, ipod, ipad sahibi olmak için. oysaki apple eşcinsellere karşı tavırlarıyla bir dönem dikkat çekmişti. mikeyim apple ı, size bişi olmasın der, geçerim.

http://www.t24.com.tr/content/newsdetail.aspx?newscode=134174&cat=25

http://shiftdelete.net/escinsellerden-applea-buyuk-tepki-27980.html
eee! ne de olsa ısırılmış yasak elmadır.
garipsenmemesi gereken bir durumdur zira bir çok üründe o elma gökkuşağı ile sembole edilmiştir
eşcinsellere karşı mıdır bilmem ama scruff grindr gibi çok güzel applicationları var.o kadar önyargılı olmamak lazım.
parası olmasa bile gidip apple ürünü alabilmeye sebep olan sevgidir.
(bkz: ipod shuffle)
hiçbir zaman anlayamadığım bir sevgidir. android dururken ios niye diyecegim ama aynı zamanda sebebini anlamadan ipod kullanıyorum
türkiye'de aynı para ile çok daha iyi ürünler alabilecekken gösteriş merakı olanlar için alınması gerekli olan üründür.
anlaşılamayan sevgidir, rakip ürünle aradaki fiyat farkını sanki apple'ın mühendisleri biner biner ödüyor diye düşündüren sevgidir.
ceo'su gay ve açıkça eşcinselleri desteklemesi sebebiyle doğal olarak sevdiğim şirket. ürünlerini, olabildiğince, almayı bu yüzden tercih ediyorum
içimde bulunmayan sevgidir.lakin ezici bir eşcinsel sayısının içinde var.büyü ihtimal ego ve kapitalizme hizmetin sonucu.android dururken az daha hızlı bir cihaza o kadar para bayılmam.zaten fakirim hiç bayılamam.
"farketmez, zaten google da eşcinsel destekçisi, android de gayet sıcakkanlı bir işletim sistemi" diyerek reddettiğim sevgi.
belirli bir topluluk yüzünden birilerinin eşcinsel olmadığımı iddia eden genellemesi

(bkz:kızların pembe giyinmesi)
(bkz:erkeklerin mavi giyinmesi)
bir kaç android tabanlı samsung ve lg denemem teknik sıkıntılardan dolayı iyi gitmediğinden bir de apple alayım dedim. 2 sene önce iphone6 aldım (8ler vardı. gösteriş meraklısı olsam niye 3-4 alt modelini alayım? çok şükür halim vaktim yerinde). ilk günkü standartlarla kullanıyorum; uygulama vs sıkıntı yaşamıyorum. kamerası daha iyi olsun isterdim sadece ama çok da önemli değil. bundan sonra da apple ile devam ederim diye düşünüyorum.
android kullanan insanla mesajlasamiyorum :( o mavi gonderme tusu yerine yesil gordugum an bitiyor her sey :(
epılı bilmem de bende de samsung fetişi var. fp ürünü samsungları severük... telefon, tablet ve tv de ilk tercihimdir...
  • /
  • 2