eski sevgili

keşke o kadar sene sevgili olacağımıza arkadaş olsaymışız, şimdi sevgilimle tanıştırırdım ne güzel eğlenirdik dediğim, güzel kalpli adam. hatta kendisi görünüm olarak çok yakışıklı bir ayı profili çizdiğinden o da gay olmuş mudur acaba diye düşünmeme sebep olan insandır. *
yeni sevgiliyle eğlenirken barda, sevişirken dolaptan, otobüste yan koltukta, çat kapı arkasında, gece- kabus mu demeli yoksa- uykuda, her açılan başlıkta, her tanımın altında karşımıza çıkan ve sonunda sözlüğe de gelerek kafalarda soru işareti oluşturan kavram/yazar. ama bu kez eski değil yeni gibi görünüyor. *
gece gece güldürendir. facebook'dan gelen mesaj isteğine baktım, 2-3 ay önce ayrıldığım bir adam "beni silmissin"* yazmış, ne yani farmville'den inek göndermeye devam mı edecektim aq?
asla arkasından kötü konuşmadığım ve konuşturmadığım kişidir... çünü hayatıma girdiyse gercekten değerli biridir...
bence benim eski sevgilim eli öpülesi bi varlık.neden mi efendim çünkü kendileri bir balık kadınına * an itibariyle beynini kullandırıp kendisini sonsuza dek hayatımdan çıkarmama vesile olmuştur.jesus bile olabilir emin değilim
hepimiz baska birinin eskisiyle idare edip gidiyoruz. ne kadar yoksul bir hayatimiz var.
eski sevgilini geri istiyosan."hala seni seviyorum" diye mesaj gönder.
dönerse senindir.
dönmezse halama göndermiştim dersin..
gençliktir.

ayrıca ;

acaba başlığın altında sıralanmış entrylerin, birden fazlasında aynı kişiden bahsedilmiş midir diye düşünmeden edemediğim adam.
yeni sevgiliye yazık eden, ilişkinin bokunun çıkarten fitildir.
bir çin atasözü derki:
domuzdan post eski sevgiliden dost olmaz.
ahmed arif'in şu dizelerini zıpkın gibi aklıma saplayan ruh hali "hırsla çakarım kibriti,ilk nefeste yarılanır cigaram,bir duman alırım,dolu,bir duman,kendimi öldüresiye, biliyorum, "sen de mi?"diyeceksin"
araya yeni aşklar yeni sevgililer girene kadar hala içinde umut yeşerten, ama onun başkasıyla yattığını duyduktan sonra aranızdaki hiçbir şeyin asla eskisi gibi olamayacağını bildiğin kişidir.
eski sevgilimi hatırladım, ama hangisi olduğunu hatırlayamadım.
http://tr-tr.facebook.com/unutmadansoyliyimunutmadimseni/posts/223903034351147
- nasıl gidiyor hayat?
- senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol..
bazılarıına can kurbandır. 10 gündür il dışında olanı sabah arayıp her an çemkirmeye hazır bir sesle "canım erdal'a* uğradın mı, yemi - suyu var ama yine de yalnız kalmasın bak, ihmal etme" diye hatırlatma yapar; diğeri akşam arayıp "arabadayım, radyo'da tracy chapman çıktı. sen geldin aklıma, naber?" diye sorar. ne güzel histir kahraman çocukluk devirlerini bunlar gibilerle paylaşmış olmak. ne güzeldir o emek emek işlenen güzel duyguların yanıbaşında aşk duygusu olmadan da kalabilmesi.

(bkz: iyi ki sevmişim lan seni)

teşekkürlerimiz tosun paşa ve ct is here 'a geliyor.*

hepsini çok sevdim, ama ben doğru adam değilim sanırım hiçkimseye,hepsi mutlu olur umarım (rus kızılordusuna sesleniyormusum gibi oldu ama valla 3-5 tane la)
  • /
  • 2