eski sevgiliyi facebooktan silmek

beyinden ve kalp ten silinsin bakalım o ''birileri''.
kabuğu az da olsa kanatır
arkadaş adamdan ayrılalı iki yıldan fazla olmuş, adam arayıp hala "ya benim olursun ya kara toprağın" diyor. silerim tabi facebooktan da silerim, her yerden de silerim yoksa neden sileyim manyak mıyım ben. *
içinizde ona karşı hiçbir duygunuz kalmamışsa, çok eğlenceli olan hadise ama eğer içinde biraz olsun ona karşı bir şeyler kalmışsa, içiniz acıyarak gerçekleşecek olan hadisedir.
doğru bir karar olarak kayıtlara geçilebilir.
ne gerek var dedirten durum. sonuçta silmek engellemek bir şeyi değiştirmeyecek. hem bunca sene beraberdin, aynı yatağı paylaşamayınca mı içine dert oldu nidalarını söyletir insana. ama bazen de gerekir. yaşanılan ilişkiye bağlı sonuçta.
feysimde zilyon tane arkadaşım trilyon tane eski flört vs var, eski sevgiliyi feys'den silmek istesem sanırım profilini bile bulamam herhalde. bulup da silenlere imreniyorum. miyok.
boşanmaya karar verdiğim anda yaptığım ve hiç arkama bakmadığım sosyal davranış bozukluğu.
en baştan facebook’a sevgili fuckbuddy bilmemne falan eklenmez hacim eklenmeeeeeez. eninde sonunda o iş boka sarar. evde yatakta muc muc olun ama sosyal medyayı ayrı tutun.
facebook a ekleyenlerle evlenince eski sevgililerini düğününe çağıranlar aynı tayfadan olsa gerek.
facebook ilişki durumunu değiştirdiğiniz an size bir öneri sunulmaktadır. bu öneride size nasıl yardımcı olabiliriz demekte ve o kişinin gönderilerini bir daha ana sayfanıza çıkarmama, arkadaşlardan silme ve engelleme gibi seçenekler sunar.
facebook msn döneminde küçüktüm yetişemedim anca arkadaşlarla ekleşip mesajlaşırdık küsünce silerdik felan dürtme muhabbeti vardı bide güzel günlerdi
  • /
  • 2