eski sevgiliyi unutmaya çalışırken gay olmak

içinde varmış zaten onun. saklıyomuş. bastırıyomuş. yoksa neden birden bire gay olsun ki? bir heteronun aklına bile gelmez valla gay olmak. aklına gelse bile korkar öcü görmüş gibi. yok yok valla içinde varmış onun. atlamak için fırsat bekliyomuş. "aaa bak kadınlarla denedim olmadı. siz de siz de gördünüz anacım" demek için yol yapmış kendine .
bıkkınlık durumu. böylesi de olmaz tabi ama insanın aklına gelen başına gelir derler, öylesi de olabilir. her şey karma karışık olabilir. metin olmak lazım.
eski sevgiliyi unutmaya çalışırken aseksüel olmanın bir üst seviyesi .
karşı cinste aradığını bulamayan kişinin * kendi cinsine yönelmesi durumu. bazen oh dünya varmış şeklinde de özetlenebilir *.
" gay olunmaz doğulur" durumuyla çelişen ifade... eşcinselliği olunabilinen dolayısıyla da olunmaktan çıkılabilen bir şeye dönüştürdüğü düşünülünce de homofobik sayılabilinecek ifadedir.

biseksüellikten hareketle böyle bir ifade kullanıyorsa eğer bu sefer de bifobiklik söz konusudur. zira biseksüellik bir taraftan sıkılınca diğer tarafa sığınmak değil; her iki tarafa da "aşık olabilme potansiyeli"ne sahip olmaktır.***
kendini biseksüel olarak tanıtıp , bir kadınla ilişki yaşıyorum ama diyip oradan yırtan ve sonra da kötü bir senaryo ile ilişkim bitti , kadınlardan soğudum diyen erkektir ya da tam tersi senaryo ile bu kişi kadındır.aslında ben ibneyim ya da ben lezbiyenim diyememektir .
unutmanın gay yapan tesirleri üzerine aklıma pek çok soruyu getiren başlık. unutma eylemi ile cebelleşen insanın gay olmaya doğru sürüklenmesi üzerine konunun uzmanları açıklasın. şayet öyleyse toplumda gay olma skalasına yaklaşan tonla birey var.
yaran yanlış okuma hastalığından mütevellit çalışırken gay olmak olarak gördüğüm, çalışma hayatının insanların cinsel yönelimleri üzerine etkiyi konu alan bir dizi çalışma ile karşılaşacağımı umduğum sonrasında hayal kırıklığı yaşadığım doğrudur..