eşofman

modada rahatlığın hüküm sürdüğü bir dönemde çok resmi olmayan her mekanda karşımıza çıkan yumuşak, rahat, giy çıkar kıyafetler. kırışma derdi yok, vücuda yapışıp sıkmaz ve nedense göze çok seksi gelir. özellikle vücuda temas ettiği anlarda vücut hatlarını yansıtan gri alt modelleri çok popülerdir. "penisler baş kaldırmış bacağa yapışmıyor eşofmanlar" isimli türkünün de mimarlarıdır.
" eşortman" diye de bir kullanımı vardır ki evlerden ıraktır.

(bkz: göze batan yazım yanlışları)
başlı başına bir fetiş durumu olabilir, cüretkar beylerin ben buradayım diyen organlarıyla bakana bir daha baktıran durumlar doğurtan sıradan, rahat ama son derece sexy alt giyim. bu giysi sayesinde karşınızda ki elemanın sağa mı yatık sola mı yoksa gelişi güzel bırakılmış mı? tespiti kolay oluyor.
aşağıdaki yorumlarımı yazmadan önce, eski bir kızılderili atasözünü yazmak istedim:
"eşofmanın altıdır cevher, üstünü ancak ulu manitu sikler!"

- kalça yüksekliği ile bacak ve gövde uzunluğu orantılı olan erkeklerde muhteşem durur.
- çok bol bedenler yerine, vücudu saran küçük bedenler tercih edilirse daha öldürücü etki eder.
- penisin ve kalçaların belirginleşmesi nedeniyle afrodizyak etki yaratır.
- fakat, göbeğe kadar yukarı çekilerek mahallenin delisi gibi dolaşılırsa, herşeyden soğutur ve göz zevkine tecavüzden mahkumiyet gerektirir!
orantısız kilo aldığım günlerin kurtarıcısı. bu sene kıçımı kırıp ders çalıştığım için haliyle sporu ihmal ettim. eh, ders çalışılan uzun gecelerde yediğim abur cuburları da inkar etmiyorum hani. bütün sene eşofman altımla dolaştım. şu sınavlar bitsin de bir kendime geleyim. huh.