evinde tv olmayan insan

bilgisayarla idare eden yahut evine kablolu-kablosuz iletişim mahsusası sokmayan tv'ye tamamen karşı olan insandır.

evinde 7 yıldır tv kullanmayan biri olarak, bilgisayarla idare etmek yer yer yeterli olsa da; zapping yaparak kanaldan kanala inkişaf ettiğim günleri özlemiyor değilim.
büyük ihtimal öğrencidir.
evindeki süper hızlı interneti osuruktan tv programlarına yeğleyen insandır.ha ps oynayamaz o ayrı konu
ayy olabilir mi öyle bir şey. lütfen olmasın çünkü...
(bkz: scherzo).

ama evinde el yapımı çello, el gırgırı, kumaş boyası, sınırsız siyah fanila, üstü küflenmiş sulandırılmış şeker ağdası, sınırsız bulaşık, sınırsız kondom ve kayganlaştırıcı*, sınırsız dünya aids günü broşürü, kadına yönelik aile içi şidetle mücadelede temel eğitim seti, sınırsız pull & bear t-shirt, sivas mutfağından örnekler kitapçığı, magic bohça çay, kolonya aromalı çay, fono fince cep sözlüğü, akordeon metodu, aseton, iki şişe boş finlandia ve becherovka. son olarak dört dil bilen, kültür sıçan, muhteşem elektro gitar çalan, gece gündüz polonyalı kızlara skypedan jazz ve blues çalarak onları sanal sekse davet eden*, kıllı ve tıfıl ama ultra kaslı her daim psyhedelic ve heteroseksüel* bir ev arkadaşı vardır.

coming soon: içinden poşet çanta çıkan sevimli hayvancıklı anahtarlık, sınırsız anti-homofobi&transfobi broşürleri, sınırsız scandaleyes maskara, ayı ev arkadaşı*.
olur mu efenim öyle hadise. insanların zihnine böyle tuhaf işler nakşetmeyiniz. istirham ederim. türkiye cumhuriyeti televizyon kanallarında yayımlanan 16125 adet yerli diziyi kim seyreyleyecek. onca insan ekmek yiyor o dizilerden. aç mi kalsınlar. töbe töbeee.