faşist gay

eşcinsel olmaktan dolayı maruz kaldığı ikincil insan muamelesini sonuna kadar hakeden insandır.
tek başına yapana empati kurmakta fayda var. ama etrafında şakşakçıları var, hele de ünlü ise (en azından kendi çevresinde) hızla uzaklaştırılmalıdır. (kemikleri kırılmalıdır fikrimi sansürledim.)
zavallıdırlar acırım ben bunlara.hetero sistemin çarkında o kadar çok dönmüştür ki heterodan hetero olmuşdur.binevi stocholm sendromu. kendisi gibi düşünmeyeni yaşamayanı görünmeyeni direkt öteki sıfatı yapıştırır ve muhatap dahi olmaz.kafası da karışıktır bir yandan ben çürük değilim yeaa derken bir yandan ona çürük diyen kurumu ilahlaştırıp toz kondurmaz.
sevgili cinsdaşım seni ötekileştiren sistem bu farkına var ve vazgeç artık türüne diğer türün gözüyle bakmaktan.
yıllardır düşündğüm ama cevabını bulamadığım soruyu buraya da yazmama karar verdirmiş başlıktır.

faşistlik neden başka bir şeyden daha kötü olsun? o da bir bakış açısı, dünyaya açılan bir penceredir ve faşist olmayan kişiler dünyaya faşizm penceresinden bakmak isteyen insanların kendi iradeleri ile verdikleri bu karardan neden bu kadar rahatsızlık duymaktadırlar? herkes biraz faşist değil midir? faşizm insan doğasında vardır. sen bear sever arkadaşım, neden bearleri sevdiğin gibi aşkla sevmiyorsun bear olmayanları? herkes güzel olmak zorunda mı? güzel tanımı senin belirlediğin bir şey mi? zaten faşizm birini sevmekle başlamıyor mu?

çok sıkıcı ve salak saçma bir sürü şey daha...
faşizm bir ideoloji değil psikolojik bir rahatsızlıktır.
pek tabii bu tür rahatsızlıklar eşcinsellerde de görülür,aslolan tedavi etmektir.gel gelelim türkiyede iseniz sistemin tüm araçları,kurumlar yayın organları sizin faşist bir birey olmanıza olanak sağlamaktadır.eşcinsel olmanız bile bu çok yönlü saldırıya karşı koymanızda yeterli olmayabilir.yine de oran daha azdır.
daha da kötüsü milliyetçilik adı altında faşizmin kara sularında yüzdüğünü fark etmeyen insanlar açık faşistlerden çok daha tehlikeli/zararlıdır.
faşistlik bir tercihtir, eşcinsellikse yönelim. faşizm cinsiyetlerden, cinsel kimliklerden bağımsızdır. herkes faşist olabilir, şiddetten besleniyorsa.
at sikine konmuş kelebek
kafatasçı gayden hallice olan gay tipi.
okuduktan sonra yazan herkesin faşizan yaklaşımı olduğu halde tuu kaka dediği durumdur. faşist kişilere tepki gösterirken faşist davranmak (bkz: faşist gay)
güzel sevişen insanlardır
ermenilere soykırım yapılmadı demekle faşizm . çok güldüm lan . internetin var elinin altında bir araştır derim faşizm nedir gülüm . o zaman asıl faşisti bulursun .
(bkz: milliyetçilikle faşizm arasındaki farklar)
lgbtler hem "bizi ötekileştirmeyin" diyorsunuz, sonra da kendi aranızda birbirinizi ötekileştiriyorsunuz. ey ahali, kafanı kullan kafanı.
bi ara kimdi lan bana sözlükte, 'türkiye'de faşizm olmaz, faşizm sadece italya'da olur diyen' bir iki yazar vardı, e demah bu faşist gey de ecnebidir hemii?
empati herkese gerekli, kimse o eşcinsele ayrımcılık yapmamış, ayrımcılığın ne olduğunu öğrenememiş, yazık