gaylerin sponsoru kim

artık böyle saçmalıklara şaşırmıyoruz ama medeniyet, üniversite ve rektör kelimelerinin geçtiği bir cümlede böyle bir ifadenin de geçmesi bu çağda çok absürt. üniversite bir ülkenin lokomotifidir, toplumu ileriye taşır ve çağının ilerisindeki fikirleri temsil eder. rektör ise bu kurumun başıdır ve üniversite içindeki en aydın insanlardan biri olmasını beklersiniz. bu adam gibileri rektör olunca bırakın ileri gitmeyi, yerinizde bile sayamaz ve ortaçağa dönersiniz. bilimi, gelişimi, ilerlemeyi bu adam mı temsil edecek? yazık ya, milletin üniversitelerinde mars'a koloni kurma, yapay zeka üretme gibi çabalar varken bizimkilerin uğraştıkları şeye bak. biz ne zaman bilimin, sanatın önemini anlayıp böyle saçmalıklardan vazgeçmeyi başaracağız?
cevabını genelde iç çamaşırı firmalarının oluşturduğu soru. o iç çamaşırları ki maskelememizi istediğiniz eşcinselliğimizin renklerini ancak soyununca yansıtabilmemiz için üretiliyorlar. biz o iç çamaşırlarıyla en maskesiz halimizle kendimizi ifade etmek isterken siz o iç çamaşırlarını o bağnaz düşüncelerinizi *maskelemek için kafanıza geçirip bize bakmaya çalıştığınız için bizden haberiniz yok. oysa ki biz hergün size maruz kalıyoruz.
cevabını benim de merak ettiğim soru. varsa öyle bir şey biz de faydalanalım yani çulsuz çulsuz geziyoruz.
"belki de sırrı maybeline" diye cevaplamak istediğim soru *
bilmediğim sponsordur.ulan ibnlere yoksa biri bu toplumun ahlak yapısını bozuk,müslümanları yoldan çıkarmak için para veriyorsa ben niye fakirim.burdan illuminati,ameriga ve israile sesleniyorum:bende ahlaksızım bende eşcinselim lütfen banada yardım edin finanse edin beni.sevgilimle tatile çıkıp çocuklara kötü örnek olmak istiyorum.
ulan yoksa bir dernek falan aylık ödememi yapıyor.eğer öyleyse banka hesabımı yazayım.eğer dış mihrakların lobilerin gönderdiği hakkıma düşen parayı biri alıyorsa haram olsun.