gerçek gay’lerin ap’ler olması

diyorsun ki tek tip eşcinselleri, eşcinsel kabul etmem ben, heteronormlar içine sıkışmış hayatını sürdürmekte zorlanan insanları kendi aralarında birbirine kırdırırım, onları da kendi aralarında ayrıştırırım diyorsun. valla bravo neyin kafasıdır bu anlamadım ama bu kafa güzel bir kafa değil. geldiğin deliğe geri göndermesinler seni dikkat et.
saçmanın daniskası önerme...
gene kalıplardan kendini kurtaramamış gey önermesi, şu işin duygularla hislerle bağlantılı olduğunu bir anlatamadık. gerçek gey sahte gey ayrımının komikliğine değinmiyorum bile. aynı cinsle yatıyorsan veya aynı cinse duygular besliyorsan geysindir, yatmıyorsan gey değilsindir. bu kadar basit. gerçek gey sahte gey gibi bir saçma ayrım olabilir mi?
geçen bi elemanla malum aplikasyonda konuşuyoruz. bayern münih beşiktaş maçı vardı o gün, dedim ben maç izleyeceğim, sen sever misin futbol? dedi ki; 'no honey, i am gay'. e biz neyiz aq. yani bana diyor ki eşcinselsen futbol sevemezsin.

eşcinseller x'dir.
eşcinseller y'dir.
geyler şöyle yapar.
geyler böyle yapmaz.

sikeyim sizin kalıplarınızı. ben öyle de değilim böyle de değilim.
kendini yaşam döngüsünün merkezinde gören birisinin düşüncesi olabilecek bir sav. kendi zevklerini dayatmaya alışık olmakla alakalı bir durum olsa gerek. o kişi öyleyse herkes olmalı, olabilmeli ve doğru olanı o olmalı gibisinden. kendisinin bile farkına varamadığı bir egonun sonucu,kendinden muazzam derecede emin şekilde, salt gerçekliğin olmayıp her şeyin durumsallık içersinde değişkenlik gösterdiği bir dünyada bunun tek gerçek olduğunu iddia edebilmek.... bu özgüvenden tanrım bana üç tane, üç de yetmez beş tane, beş de yetmez yedi tane ver ver ver allah'ım ver!