girilen entry'yi üstüne alınan yazar

hoşlandığı entry ise gülümseyen hoşlanmadığı bir giri ise somurtan hatta atarlanan öyle ki yer yer düşmanca ve en galiz şekilde saldırıya geçen yazardır.

tabi bazen akıllar karışabilir. örneğin hiçbir şekilde belli bir yazara yönelik altında mecaz yaratıp üstünden başka bir metin sinyali yayacak şekilde imalı bir enrty girmem. yazımı okuyan "acaba burda kast ettiği ben miyim hımm" şeklinde bir algı içine girmemelidir. belli bir yazara yönelik sırf onu çağrıştıran bir şeyler yazmışsam bu "acaba kime yazıldı" zehabı yaratmadan ortaya ima durumu atmadan direkt kastettiği yazarı bulur anında ona ulaşır zaten.
sanırım bunun en büyük sebebi yazarların özelden mesajlaşmış olmalarıdır.

ama benim huyumdur birisi adımı söylemedikçe hiçbir şeyi siklemem. entry olarak laf çarpıtmakta bence çok çocukça. bir derdiniz varsa bunu insanlara özelden söylemelisiniz.
sözlüğün işlevini ve yapısını bozmaya yol açacak davranışlardan kaçınmayı hatırlatır...

nitekim, bu tür sözlük sitelerinin tamamında, açılmış başlıklar aracılığıyla ve/veya başlık altındaki girilerde "karşılıklı atışmak" ve "soru-cevap" tarzı giriler girmek tehlikeli ve uygunsuzdur...
anlayamadığım yazar profilidir. hayır gerçekten denediğim, hatta salak gibi anlaşmaya çalıştığım profildir. artık birbirimizi engelleme çagrısı yapıyorum.
(bkz: üçgen biçiminde birbirimize takacağız)
küfür yerler sonra susarlar.