gizli heteroseksüel

heteroseksüel olduğunu- bir erkekse kadınlardan hoşlandığını- gizlemek zorunda kalan heteroseksüel tayfadır. eşcinsel güruh tarafından kısasa kısas felsefesiyle kabul görmedikleri için gizli kapılar arkasında hayatlarını yaşarlar. evlenmezler ve kızlarla fazla münasebete girmezler; en azından sadece arkadaş kalmayı başarabilirler. zaman zaman eşcinsel olduklarına dair yaygın kuşkular etrafı sarabilir. bu durumda da kendilerine formaliteden erkeklerle berabermiş süsü verirler.
last time i checked i was very open minded cümlesini kullanan, şuurunun yerinde olup olmadığı kontrol edilmesi gereken lübünya bu kategorinin şampiyonu olabilir.
"demek ki biseksüelmiş", dedirtebilecek kişi...
toplum baskısından çekindiği için gayet normal olan yönelimini gizlemek zorunda kalıp gay takliti yapan heteroseksüeldir.
eşcinsel egemen bir toplumda yaşamanın kolay yolu.
ancak heterofobik bir distopyada var olabilecek bir insan.
kızlarla pijama partisine katılabilmek için hetero bir erkeğin kullandığı taktik.
su anda hollywoodun yuzde 99u boyledir . hep prim icin biseksuel, panseksuel, bilmemnne adi koyarlar kendilerine ama esasen hemcinsle falan zerre isleri yoktur. dibine kadar heterodurlar ama saf salak lgbt uyelerinin verdigi primlerle paralari cukkalarlar... bir nevi gay for pay gibi...