hoşlanılan beyin siklemez yapıda olması

sözlerinizi çoğu zaman sizi kırmadan geçiştiren, yazdıklarınıza ise ortalama ölçekte herkesin verebileceği tepkiler veren; hep o özlenen mucizevi tavırları sergilemekten ısrarla kaçınan beylerdir bunlar.

ara ara yaptıklarıyla sizi umutlandırırlar; inanmak istediğiniz şeylere yönelik umut bağlamanıza sebep olan şeyler yapar ya da söylerler ancak hiçbirinden netice çıkmaz. onun için ne var ne de yoksunuzdur aslında. ve aslında böyle bir durumda sizi yok sayması bu şekilde kabul etmesinden daha iyi gibidir, ancak nedense tam olarak sizi hayatından da çıkarmaz. bu şekilde herhangi aşama kaydedemeden günler akıp gider. çoğunlukla yeni birinden hoşlanıp tam olarak adını koyduğu duygular yaşamaya başlayınca "sevgili yaptım" şeklinde beyanları ile size dönüş yapar. netice, gerçekleşmesi çok istenen ve umut edilen birine yönelik duyguların darma dağın olmasıdır.
ağzına kürekle vurulması gereken kişidir. ama hoşlandığınız için kıyamazsınız. umursamazlığı onu daha da tatlı yapar.
geçen eylül - mart ayları arasında tanımı tanımına yaşadığım durum. çok kızdım, çok ağladım, çok üzüldüm, çok sorguladım ama gene de ondan vazgeçemedim, şimdi tel mesajı ile görüşüyoruz ve ondan kopamıyorum. *
sanki başlık beni anlatıyor dediğim durum.
beni beğendiğini farkettiğim, ancak benim onu sadece değerli bir arkadaş gördüğüm durumlarda girdiğim yapı. karşıdakine insan olarak değer vermek, onunla eğlenmeye çıkmak illa onu sevgili olarak gördüğüm anlamına gelmez. o bunu böyle devam ettirmek istemiyorsa anlarım ancak arkadaş potansiyeli taşıyan, hatta arkadaş birini kaybetmemek için elimden geleni yaparım. tabi bu çoğunlukla yanlış yorumlanır o ayrı. olsun varsın sonucunda arkadaş kazanmak var.
**