hoşlanılan herkesi eşcinsel sanma durumu

zaman zaman benimde içine düştüğüm anlamsız durum. gaydar'larımızın error verdiği durumlardan birisidir. duygularla mantık tamamen iç içe girmiştir. sokakta, otobüste, okulda veya işte kestiğimiz adam iki kere bize baksa "hımm kesin gey boş değil," durumuna düşeriz. son zamanlarda malumunuz bir de bu heterororo'lar gey modasına merak saldılar. feminen saçlar, dar pantolonlar, renkli kıyafetler.. işte bunlar hep algıyı bozan durumlar.
sürekli düştüğüm durumdur.
bir türlü vazgeçemediğimdir.
ama, evet, umut benim ekmeğimdir!
"biseksüeldir belki de ya." cümlesi bunun son evrelerindendir.
belli kriterleri olmadığı için,gidipte soramadığınız için ,çoluklu çocuklu hatta torunlu bir sürü eşcinsel tanıdığınız için,intenette yazan eşcinsel olduğunu anlama yollarını okuyunca eşcinselliğinizden bile şüphe ettiğiniz için ,bazende sırf onun eşcinsel olduğuna inanmak bile mutlu ettiği için beğendiğim kişi eşcinsel olabilirmi paranoyasına kapılırız.
ilk kendinizi keşfettiğinizde dünyadaki tek eşcinsel benim paranoyası oluşuyor,birkaç ilişki ve eşcinsel arkadaş tanıyıncada ,herkeze '' acaba eşcinsel olabilirmi '' paranoyasıyla bakmaya başlıyorsunuz.
115 kilo olmasına rağmen skinny kot giydiği için eşcinsel olabileceğine kendimi inandırdığım bir komşum vardı mesela.zamanla böyle şeylerin sadece filmlerde olduğunu anlayıp durumu kabulleniyorsunuz.acı tecrübelerden ders alınması gerektiğini öğreten geçici bir dönem kısaca.
yıl olmuş 2018 hala bu yanılgıya düşen var mı ya. yoktur herhalde. muck.