hoşlanılan kişiden soğuma nedenleri

ter/sigara/yemek kokması, sevişirken çok fazla terlemesi, sigara içmesi, dişlerinin çarpık çurpuk olması, saçmasapan hayat fikirleri ve siyasi düşünceleri olması, konuşacak konu bulamamak, yaşar'ı sevmemesi...
bakireyim dediğinde ben seni bozarım demesi,ha bir de karıcığım falan öyk yani
yalan söylemesi, yalan söylediğini anladığını belirttiğinde kıvırmaya çalışması, tutarsız olması, canı sıkkınken acısını partnerinden çıkarmak istemesi, çok seks istemesi, az seks istemesi, seviyormuş gibi yapması değer veriyormuş gibi yapması yani bir sürü mış miş gibi yapması. net ol oğlum kıvırma derler adama. bir de rakı sevmemesi bonusu
o insanla çok hızlı seksüel bir çekim yaşamak. normalde günlük seks sürekli yapan biri olmama rağmen hoslandigim bireylerle seks olayının içine çok hızlı bir giriş yaparsam soguyorum. tuhaf.
beraber otururken telefon gelince arayan kisiye beni kast ederek "müsaitim ya bir arkadaşımla oturuyorum" demesi. resmen intihar!
abi hani kişisel bakımı, konuşması vs onları geçtim, eğer cimriyse allahım ben bir soğuyorum. o an yaşadığım hayal kırıklığını size anlatamam. şöye ki geçmişte çok beğendiğim ama dolaylı sebeblerden dolayı ilişki yaşayamadığım biri ile konuşuyorum. onu köpek gibi beğenmeme rağmen altdan altdan gösterdiği cimriliği beni soğutmaya başladı. umarım daha ileriye gitmez. yazık olmasın, yapmasın lütfen biri şunu uyarsın benden gitmeden.
daha ilk buluşmadan ölçüsüz beklentiler içine girip bunu dile getirmesi.köpek çeker geçerim diyorsanız sıkıntı yaşamazsınız ama kapısında köpek olurum diyorsanız sizi zor zamanların beklediği kesin gibidir.
başka bir soğuyacak hoşlatının belirmesi..
sosyal medya hesaplarını eklemek istediğinde bin türlü nazla niyazla verip daha sonra engellemesi direk soğumama neden oldu mesela. ben de onu engelledim tabi. sonuç ikimiz de yalnız kaldık. oysa ne güzel bir ilişkimiz vardı. durup dururken niye yaptı böyle bir dallamalık anlamadım.
yalan- tutarsızlık- boş konuşmak - fazla rahat hareketler - saygısızlık - bakım ihmali...
liste benim için uzun ama akla gelenler bunlar.ne zor sevmek ve içselleştirmek.
daha "pre-ilişki" döneminde dahi gösterilen amansız ilgisizliktir. bi süre sonra adı " platonikti zaten abi sonra soğudum" olur.
kendini beğenmiş olması kesinlikle.
ayağındaki kılları almaması.
  • /
  • 5