hoşlanılan kişiden soğuma nedenleri

  • /
  • 6
ter/sigara/yemek kokması, sevişirken çok fazla terlemesi, sigara içmesi, dişlerinin çarpık çurpuk olması, saçmasapan hayat fikirleri ve siyasi düşünceleri olması, konuşacak konu bulamamak, yaşar'ı sevmemesi...
bakireyim dediğinde ben seni bozarım demesi,ha bir de karıcığım falan öyk yani
yalan söylemesi, yalan söylediğini anladığını belirttiğinde kıvırmaya çalışması, tutarsız olması, canı sıkkınken acısını partnerinden çıkarmak istemesi, çok seks istemesi, az seks istemesi, seviyormuş gibi yapması değer veriyormuş gibi yapması yani bir sürü mış miş gibi yapması. net ol oğlum kıvırma derler adama. bir de rakı sevmemesi bonusu
o insanla çok hızlı seksüel bir çekim yaşamak. normalde günlük seks sürekli yapan biri olmama rağmen hoslandigim bireylerle seks olayının içine çok hızlı bir giriş yaparsam soguyorum. tuhaf.
beraber otururken telefon gelince arayan kisiye beni kast ederek "müsaitim ya bir arkadaşımla oturuyorum" demesi. resmen intihar!
daha ilk buluşmadan ölçüsüz beklentiler içine girip bunu dile getirmesi.köpek çeker geçerim diyorsanız sıkıntı yaşamazsınız ama kapısında köpek olurum diyorsanız sizi zor zamanların beklediği kesin gibidir.
başka bir soğuyacak hoşlatının belirmesi..
sosyal medya hesaplarını eklemek istediğinde bin türlü nazla niyazla verip daha sonra engellemesi direk soğumama neden oldu mesela. ben de onu engelledim tabi. sonuç ikimiz de yalnız kaldık. oysa ne güzel bir ilişkimiz vardı. durup dururken niye yaptı böyle bir dallamalık anlamadım.
yalan- tutarsızlık- boş konuşmak - fazla rahat hareketler - saygısızlık - bakım ihmali...
liste benim için uzun ama akla gelenler bunlar.ne zor sevmek ve içselleştirmek.
daha "pre-ilişki" döneminde dahi gösterilen amansız ilgisizliktir. bi süre sonra adı " platonikti zaten abi sonra soğudum" olur.
kendini beğenmiş olması kesinlikle.
ayağındaki kılları almaması.
çok fazla smile kullanarak yazması. sesli harf kullanmaması.
bir anket.
en son hoşlandığım kişiden soğuma nedenimi açıklamadan önce, bahsettiğim hoşlantının hangi boyutta yaşandığına da değinmem gerekir. benim umursadığım boyutta yaşanmıştı. bir bakışa bile kanan insanlar olduğu için böyle yazıyorum. o benim arkadaşımdı, görüşüp yüz yüze konuşuyorduk. neyse.
soğuma nedenim benim kadar bile cesareti olmamasıydı. o da benim git-gel'li ruh hallerimden sıkılmıştı diye tahmin ediyorum. ben kolay vazgeçenlerden değildim o aralar niyeyse. çok yüklendim, çok bunalttım galiba. gerçi o asla umut vermeyen tiplerdendi. biseksüeldi, yani aslında her şey benim çabalarımdan ibaretti. sonra beni arkadaş olarak da sevmediğini gösterdi bir ara. o ara bitip de kafam yerine geldikten sonra gitmişti. geri geldiğinde ben yoktum. sonra tekrar geri geldiğinde korktu. bir daha da görmedim. ara sıra tivitlerini sıtalkladığım kalan son liman gibi bir şeye dönüştü. olsun, öyle kalsın.
o değil de bana tivitırda sıtalklayacak yeni sanal hoşlantılar lazım. böyle tıkılıp kalınca tivitır dışına taşmak zorunda kaldığım oluyor. inanır mısın, bazan porno açıp otuzbir bile çekiyorum.
-kendisi için istediklerinle, başkaları için yaptıklarının tam ters olması, üzerine bir de diğerlerini eleştirmesi.
-saygı duyduğum fikirlerini her daim mutlak doğru kabul etmesi,
-burç üzerinden ikili ilişki tahmini, karamsarlığı.
-tanıma devresinde ilgisizlik, tutarsızlık, bariz yalan, ulaşılmazı oynamak için kasım kasım kasılması,
-ilk defa beraber girilen arkadaş ortamında yepyeni birisiyle tanışıyor olduğumu farketmem,
-kocacım/karıcım muhabbetleri,
-deodorant kullanmayı, duş almanın alternatifi sanması.

bu kadar yeter. yazdıkça duygusal olarak ben çöktüm yahu.
-bolca emoji kullanması.(özellikle gözünü kapayan maymun ve gözünden yaş gelerek gülen smiley)
-ipini koparmışçasına gezip tozması.
-ayaklarının yere basmayışı.
-vizyon sahibi olmayışı.
-her dediğimi peki diyerek yapması.
uzun zamandır sevdiğim biri vardı sözlük. aslında ondan önce hoşlandığım birileri de olmadı değil ama ben biraz rahat insanım. ayran gönüllülük değil kastettiğim... gidip de "senden hoşlanıyorum" falan demem. bir şeyler için ölsem de sanırım adım atmayı tercih eden tarafım yok. neyse şuan bahsettiğim kişiyi anlatacak olursam o da enteresan birisi. başta ben ilgisizdim o bana karşı sürekli ilgiliydi falan. bir zaman sonra hayatımda birinin olmayışından herhalde ben de ilgisine karşılık verdim. ardından bunun bir oyuna dönüştüğünü fark ettim. kim ilgisini çekerse öteki ona ilgi gösteriyor. komik geldi bana. bu tarz şeyler artık çocukça geldiğinden ufak tefek çabalarımdan da vazgeçtim. kendisinden hoşlanıyorum ama uğraşmıyorum, en temizi. üstüne bu süreçte kısa süreli bir şeyler de yaşadım. sonra ben böyle değildim falan diye düşündüm, lakin kimsenin de kalbime dokunacağı yoktu. kalbime gerçekten dokunabilecek kadar güzel insanla denk gelebilmek bana mucize olarak geldiğinden kısa süreli yaşıyorum bazı şeyleri. hem hayatıma girmek isterken hem de peşinden koşacağımı düşünmeleri nedir, anlayamıyorum sözlük. soğudum mu pek emin değilim. o yüzden ben de kafa yormuyorum.
içi boş konularda dahi yalan söylemesi. yalan söylediğini belirtince, hayır ben öyle demek istememiştim deyip üzerine tekrar yalan söylemesi.
kimse yazmamış galiba araya uzak uzak mesefalerin girmesi, yani kendinizden emin olsanız da karşıdakine ne kadar inanabilirsiniz ? zor iş.
hoşlanılan kişiden soğuma nedeni....benden hoşlanmıyor olması...
  • /
  • 6