hoşlanmak

çok genel bi anlamı olsa da birisine olaması gerekenden fazla ilgi gösterme.. *
aşık olmanın yarısıdır..

o ilk bakış, ilk gülüş, akıldan bir süre çıkmaz..

uu beybi.
karşılık alınmayınca en bedbah , en berbat durum .. *
hoşlanılmaktan bir gıdım aşağı,yinede süper bir duygu
sanırım bu karikatür yeterince açıklıyor

"aslında ben böyle biri değilim"in açığa çıkma hali. insanın ne değilse onu olmaya çalışarak bocaladığı tutku yoğunluğu. birini kendine katma, ona yoğunlaşma iyice nüfuz etme isteği aynı zamanda.

yanlış anlaşılarak atlatılabilecek hoşlanma hali bana göre "mevcut durumu boşver; beni yanlış anlasana, bu şekilde işler kolaylaşır hem."den başka bir şey değil.
sevmenin bir adım gerisi. her şey bununla başlar. önce hoşlanır, sonra zamanla sever veya soğursun. düşünmenin ve/veya yapmanın hoşa gittiği şeyler, durumlar veya kişiler
kalbinin farklı atmaya başladığı ilk an.
herşey yolundadır, adam tam kafa dengidir, hiçbir engel yoktur, anlayacağın hava güneşli saha on numara, 'hoşlantı var da sevme diyemem yeağğğ' der etrafındakilere bakmaya devam edersin, ne zaman o adam vazgeçer ya da başkasına dalar sen bi anda sevmeye başlarsın, ama nasıl bi sevme kara sevda böyle, halbuse haksızsındır ama o tekmeyi yemeden de anlamaz insan
çoğu zaman aşkla karıştırılan duygu...
bir erkekten hoşlanıyorsanız, o aklınıza geldiği zaman "çükünü ellesem, dudaklarını ısırsam" gibi düşünceler yerine, "bana sarılsa, benim gözlerimin içine baksa hep beni izlese, benimle ilgilense, elimi tutsa" gibi düşüncelerle dolarsınız. bende hep böyle olmuştur, şimdi de istisna değil.
sevginin bir alt versiyonu.potansiyel bir aşık sunabilir ortaya.ancak çoğu zaman hüsrandır sonu.
sevginin bir alt versiyonu.potansiyel bir asık sunabilir ortaya.ancak çoğu zaman husrandır sonu.