huzurlu uzun ilişki vs şehvet dolu kısa ilişki

"huzurlu uzun ilişki vs şehvet dolu kısa ilişki" bu başlıktaki ilişki, vs ve kısa sözcüklerini atıyoruz. geriye "huzurlu uzun şehvet dolu ilişki kalıyor" işte benim istediğim. yani bir iki fazlalığı atınca her şey düzeliyor. şaka bir yana bu x vs y türünden seçimleri pek sevmiyorum. hayır neden birinden birini seçmek zorundayız? her ikisi olamaz mı yani? ayrıca uzun süreli bir ilişki uzun sürdüyse büyük olasılıkla şehvetli bir yönü de vardır illaki.
benim için o anki kafa yapıma göre değişen bir durum (bkz: boyutu değil işlevi önemli)
şehvet dolu ilişkilerin nisbeten genç yaşlarda yaşanması kişinin hayrına olur.
"kırkından sonra azanı teneşir paklar" misali, yaş aldıkça huzurlu ve uzun ilişkilere yönelmek daha akıl karı bir eylem olacaktır.
her birey kerameti kendinden menkul, kendine özgü davranışsal özelliklerde bulunacağı, diğer bireylerden farklı karakteristik yapılar göstereceği için de, tüm genellemelerin yanlışlanması gibi, yukarıda yazdıklarım da doğrulanamaz.
nasıl ve neyi hissediyorsanız onu yaşayın. içi geçmiş yirmili yaşlardaki bazıları huzurlu ama durağan, güvene dayalı ama monotonluk döngüsüne girmiş ilişki seçiminde bulunuyorsa yadsınamaz. kendi tercihidir bu.
keza, kırklı, ellili yaşlarda şehvetin içine dalmış, hedonist ve ruhu genç tipler de var bu dünyada.
diğer yandan şu da sorgulanmalı:
bu " vs", versus olmak zorunda mı? huzurlu ve uzun ilişkilerin içinde şehvet dolu anlar olamaz mı veya şehvet dolu kısa ilişkilerde hiç mi huzur bulunamaz?
şehvet diye diye aptal saptal insanlara dönüşüyoruz , ulan huzur , sevgi ne biliyim iki güzel kelam yok. herkesin aradığı bu ama gelelim yumurtanın faydalarına yatağa geçince işler değişiyo o huzur isteyen adam , tecavüzcü coşkun oluyo tabi karşı taraf ona uyamayınca afra tafra : - biz sanırım olmuyoruz. ulan hani sakinlikti istediğin hanzo , gençler hayat porno gibi değil.
oyum sehvetli kisa iliskiye. uzun bir huzur dolu bir iliskininin her iki tarafta da sehveti oldurdugu ve hayati siradanlastirdigi kanaatindeyim.
ikiside değil.tercihim hem huzur hemde şehvet dolu uzun ilişki .