işi gücü olmasa evden çıkmayacak insanlar kulübü

cuma günü mesai bitimi eve girip çorapları çıkartıp atan, müziği açıp köşesine çekilen, cuma-cumartesi-pazar'ını komple evde geçiren iş için pazartesi sabahı evden çıkan insandır. adamın hası ciğerimin köşesi olan insanlardan oluşan kulüptür. üyelik ücretsizdir, teşekkürler.
evini ihtiyacı olmuş, olan ve olacak her şeye göre modifiye etmiş insanların oluşturduğu oldukça kapalı bir topluluk. şahsen ben misafir üye olarak katılsam da henüz kadroluya geçemedim. gelecek adına şimdiden rüyalarımda ama.
beni de yazın. çok pis ayaklarımı uzatıp hiçbir şey yapmadan yatarım.
benim bu.kapitalist düzenin kölelikten arta kalan zamanı yine kölelikten kazandığın parayı harcatmak için sunduğu sinema,gezme,bi yerlerde birşeyler yeme-içme fırsatlarına kanmıyorum.ayrıca ev dünyanın en konforlu ve güvenli yeri.insan sevmeyen birisi olarak evde pineklemek en büyük zevkim.il evde var,içecek evde var,seks evde var,romantizm evde var.ne diye boşuna efor sarfedip kendimi yorayım.
oturun eviniz de ve br çay koyun yada alköl alın.inanın bana ben daha önce dışarı çıktım çok kalabalık ve bir sürü insan var zamanınızı harcamaya değmeyen.