ışid'in eşcinsel katliamı

eşcinsel oldukları gerekçesiyle 2 kişiyi yüksek bir binanın tepesinden aşağı attıkları haberi geldi. daha önce de eşcinselleri diri diri gömdükleri haberleri medyaya yansıyordu. bu katliamı halk içinde yapıyor olmaları da ayrı bir karmaşa yaratıyor. ailesi suriye'de olmasına rağmen türkiye'de yaşayan gaylerin neden memleketlerine dönemedikleri de buradan anlaşılıyor. bizim coğrafyamız cidden korkunç. terör en büyük problem elbette.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunya...
katliama devam ederken bir yandan da iz sürüyorlarmış. yakaladıkları eşcinselleri öldürmeden önce onlarla iletişimde olanları keşfedip, ilgili kişinin kapısına kadar gidip alıyorlarmış. bu kapısına kadar gidilen eşcinsellerden biri bölgeden kaçarak kurtulmayı başarmış.

olayı şöyle anlatmış,

işid’ten kaçmayı başaran iraklı genç eşcinsel anlatıyor: eskiden iraklı milisler eşcinsellere tecavüz eder ve onları korkunç bir şekilde öldürürdü. işid ise bir eşcinseli yakaladığında onun iletişimde olduğu herkesin izini sürüyor.

irak şam islam devleti irak ve suriye’de ele geçirdiği bölgelerde eşcinsellerin izini sürerek buluyor, çoğunu yüksek binalardan aşağıya atarak öldürüyor ve infaz görüntülerini internetten yayınlıyor.

işid sadece bu yıl 26 eşcinselin infaz görüntülerini paylaştı, ancak örgütün öldürdüğü eşcinsellerin sayısının bundan çok daha fazla olduğu tahmin ediliyor.

“geride kalanlara ne olacak?”

bbc, örgütten kaçmayı başaran bir iraklı eşcinselle konuştu. şu anda lübnan’da olan taim yaşadıklarını bbc’ye şöyle anlattı:

“işid’liler yaşadığım kasabaya gelince beni almak için eve geldi. kapıyı babam açtı. babama, 'oğlun kafir, homoseksüel. ona allah’ın emrettiği cezayı vermeye geldik’ demişler. babam da onlardan bunu doğrulamak için bir gün süre istedi. babam bağırdı çağırdı. eğer doğruysa beni kendi elleriyle teslime edeceğini söyledi. annem araya girdi ve irak’ı terk etmem gerektiğini söyledi.

“eskiden iraklı milisler eşcinsellere tecavüz eder ve onları korkunç bir şekilde öldürürdü. ancak profesyonel bir şekilde izimizi sürmezdi. işid ise bir eşcinseli yakaladığında onun iletişimde olduğu herkesin izini sürüyor. tek tek bütün eşcinsellerin peşine düşüyor. ben kaçabildiğim için şanslıyım fakat geride kalanlara ne olacak?”

kaynak: kaos gl
bu rezalet devam ediyor.

http://gzone.com.tr/yaziklar-olsun-isid-2-escinseli-daha-katletti/
(bkz: pkk-savar)
ay yanlış yere mi gelmişim
durmaksızın devam ediyorlar. 4 kişiyi daha eşcinsel oldukları gerekçesiyle yüksek binadan aşağı atarak öldürmüşler. homofobiniz içinizde patlasın.

http://gzone.com.tr/kimse-neden-dur-demiyor-isid-yine-escinselleri-katletti/
ışid'in katliamlarına suriyeli ışid destekçisi halk da katılıyor. en son 2 erkeği eşcinsel oldukları gerekçesiyle taşlayarak öldürmüşler.

https://twitter.com/terror_monitor/status/658377151146807296
bu insanlık dışı vahşetler gerçekten çok düşündürücü. siyasetin ne kadar karanlık bir sektör olduğunu anlamamıza yardımcı oluyor. öyle ki bu tip insanlıktan çıkmış islamcı grupların ortaya çıkışı hep amerikan bağlantılı olmuştur. gel gör ki siyaset sektörü amerikada eşcinsel evlililiği yasallaştırırken bir yandan da ortadoğuda eşcinselleri öldürmeyi gerektirir. işte siyaset budur. ikiyüzlülük.
işidi bırakında içimizde işidden beter homofobikler var ...
kahrolma sebebimdir.

https://gaiadergi.com/isid-15-yasindaki-bir-cocugu-escinsel-oldugu-gerekcesiyle-infaz-etti/
modern hayatın, içinde türkiye'nin de olduğu "modern" devletlerince beslenen bir terör örgütünün kadın, erkek, çoluk çocuk demeden yaptığı katliamları yönelttiği başlıca topluluk.
üzerine söylenecek her şeyin hafif kalacağı bir barbarlık.

yaratık diyoruz bunlara. hayvana hakaret olur, bir hayvana benzetsek. bildiğimiz en kötü küfürler bile hafif kalır. yaratık o yüzden bunlar. birer ucube.