kahvaltıyı beleşe getirmek

yeni uyanmış, dolabın önünde ne hazırlasam da yesem diye düşünürken çalan telefonun ucundaki arkadaşını eve davet edip, gelirkende poğaça simit falan almasını istemektir.
pazar sabahı daha kargalar bokunu yemeden komşunun zilini çalıp seksi şort ve giymeyi unuttuğunuz tişörtünüzle ''kahvaltılığım bitti sizde var mı acaba'' demek yeterlidir. uyku mahmurluğuyla neye uğradığını şaşıran komşunuz- heteroseksüel bile olsa- sabah ereksiyonuyla açtığı kapıdan kahvaltısıyla birlikte içeri girecektir. al sana karşılıklı kahvaltı.
çok geç saatlere kadar uyuyarak gerçekleştirilebilecek hadise. öğleden sonra kalkıp öğle yemeğini yersen kahvaltı beleşe gelmiş olur.


ov nooo!!! bir soğuk mu oldu burası yoksa...
geçen dönem protein tozlarına, lazere ve partilere çok para harcadığım o anlamsız günlerimde sık sık yaptığım şeydi hafta-sonları kahvaltıyı beleşe getirmek. genelde hafta-sonları kahvaltıya fuckbudye giderdim. hem sabah seksi yapardık* hem de kahvaltıyı yapardık. tabii aynı kişiye iki gün üst üste gitmezdim mesela. veya bir hafta kahvaltıya gittiysem diğer hafta öğle yemeğine denk getirirdim. sonra durumumu düzeltince ikisine de ankara'nın en pahalı mekanlarından birinde yemek ısmarladım, tatlı ısmarladım.

(bkz: ayı sözlük itiraf)