kaş almak

kaşı inceltme ya da komple yolma eylemsisi.

baya bıçak sırtı bir mevzu. tek kaş olunmadığı sürece alınması çok da gerekli değil gibi. çok heves ettiysen al tabi cnm sen.
alırken istisnasiz hapsirtir
estetik tercih meselesi.. her dönemin de modası olunca geniş bir kaş yelpazesi olabiliyor tabi. görsel olarak maskülen kişilere çok yakıştıramadığım eylem.. zaten yaş aldıkça kaşlar uzamaya başlıyor saçlar gibi v ilgilenmek gerekiyor.
doğal yapısından çıkarılıp boya, kalıcı dövme ya da kalemle çizerek yapıldığında ne kadın ne erkek, bir allahın kuluna dahi yakismadigini düşündüğüm eylemdir. erkeklerde sadece orta kısım alınıp teklikten çıkarıp doğal sayısına kavuşturma işlemi çoğu kişi için gereklidir zannımca da. ama alttan üstten alınıp kalemle çizilmiş gibi bir görüntüye ulaştığı an "aradığınız erkeğe şuanda ulaşılamıyor lütfen cimbizlar yok olduğunda tekrar deneyiniz " sesiyle karşı karşıya kalıyorum. kadında da aynı şey geçerli. güzel göremiyorum sizleri yapılı kaş kafilesi mensupları. bırakin dağınık kalsın, tek kalmayıp eşleri olsun yeter be. valla bak.
bazı insanların hoş görünmesi kaş almalarına bağlı.herkes beğenilmek ister.kendine bakan görüntüsüne dikkat eden biriyle görüşmek ister.önemli olan abartıya ve iticiliğe kaçmadan kendine yakışanı yapmak.