kaslı erkeklerin ukala olması

uzun zamandır gözlemlediğim bir durum. fikirlerimi paylaşmak istiyorum.
öncelikle kaslı erkekleri gerçekten çok beğeniyorum. sokakta görürsem içim gıdıklanıyor falan ama öyle dönüp öküz gibi bakmıyorum.
gerek internetteki anonim sitelerden, gerek arkadaşlarımdan, gerekse çevrede gördüğüm insanlardan anladığım kadarıyla hepsi iki kas yaptı '' ortamdaki tek adam benim '' havasında. bu beni ciddi anlamda rahatsız ediyor. birkaç defa beğendiğim için kaslı erkeğe yazdım internetten. gay olduğumu söyleyince anında engelledi beni. sonra bir şey denemeye karar verdim. internette belli konuşmadan sonra eşcinselliğimi itiraf ettiğimde kimler blocklayacak diye.
blocklayanların yüzde 90'ı kaslı erkeklerdi. yazdığım kaslı erkeklerin 10'undan 8'i '' gay '' lafını görünce engeli bastı.
siz kendinde bulunan bu egoyu neye borçlusunuz birader? iki kas yaptın diye bu '' herkesi yargılarım '' havan ciddi anlamda kendini düşürüyor.
vazgeç.
şöyle bir durum var; bu tür kişiler -genelde sporu bir yaşam tarzı haline getirmiş olanların dışındakiler- salon sporlarının yaygınlaşması ile bir hevesle başlıyorlar ve iyi kötü bir netice elde edenler bir anda ne oldum delisine dönebiliyor. hayatlarının belli döneminde çelimsiz olduklarından cinsel hayatları da sönüktü doğal olarak. vücutlarını öyle böyle bir şekle sokunca da muhtemel yaşantılarını "düzgün ilişki, düzenli seks" ile sürdürmek istiyorlar. dolayısıyla zaten bu kadar beklenti içine girmiş birine gidip de "ben eşcinselim ve senden hoşlandım" dediğinde elde ettiği özgüvenle direktman reddediyor. mesela bu duruma bir de tersinden bakarsak o zaman da elden ayaktan düşmüş kelli felli amcaların eşcinsellere düşkünlüğünü anlamlandırabiliriz.
katılırım.böyle bir kendini yukarda görmeler,tepeden bakmalar.gerçi bir tanesini tanıyorum,çok düzgün bir adam,onu tenzih ederim bak.
yine de survivorın izlenmesini engelleyemeyen, hatta ukala kısmını çoktan kayıt dışı bırakan durum. zaten survivorın yüzde 90 izlenme nedeni kas, a tabii ki doğa ve etaplar da önemli, ayıp ettiniz.
arz-talep meselesi bir yana, kişi kendi olarak egolu ya da burnu havada bir tip ise sıklıkla karşılaşılan durum. gerek hetero gerek gay ne yazık ki genlerimize işlendiğinden mi bilinmez bir şekilde göze seksi gelen kas olgusu, sıradan ya da ortalama bir tipi bile yükseklere çıkarabiliyor. böyle olunca haliylen kişiye talep olmasa bile çevreden gördüğü az-buz bi geri dönüşle bile dünya'nın en mütevazı insanı ufak bir göt kalkması yaşayabilir...

gelelim dananın kuyruğunun koptuğu yere... hayatı spor olmuş, haşlanmış tavuk-brokoli-protein tozu şeytan üçgenine ait beylerde ise bir ebru gündeş-ben seçilmem seçerim tribi mevcut, öyle olmasa bile sorduğunuz da "vücuduma saygı duyuyorum" minvalinde kişiliğinden öte vücuduna tapılması arzusu öne çıkıyor, yoksa hani benim masaya koyduğumun karşılığını almak istiyorum gibi bir şey olduğunu düşünmüyorum, zira belli bölgedeki kas görüntüsü 3 aşağı 5 yukarı benzer görünümde olan bir şey. o yüzden burada *ego tatmini* vku buluyor. "vücudum benim tapınağım" tribinde olup sağlıklı yaşamla kafayı bozanlarda bugüne kadar böyle bir ukalalık görmedim mesela.

ha bir de, şahsi favorim olanlar eski obez ama şimdiden kaslı kusluları var ki... onlar işte, ah onlar eğlenilecek değil, evlenilecek adam. neden? çünkü birçok kilolu gibi gerek kendi gerekse toplumun güzellik normları yüzünden bir seviyede özgüven problemi yaşayan bu arkadaşlar, sonralarda 30 kilo da verse dahi içlerinde bir yerde, bir nebze o "şişman çocuk" hissiyatı kaldığından bir tık daha ayakları daha yere basan, güzelliğin gelip geçiciliğinin farkında olanlardan. hele bir de biraz güzel bir karakteri varsa, işte o üzgün kaslı profili ideal sevgili olabilitesi yüksek bey tipi gözlemlerime göre.
sizi beğenmiyorlarsa neden ukala olsunlar ki? biseksüellere bok atmanız bitti şimdi de kaslı erkekler mi hedefte?
kaslı erkeklerle ilgili tek duyduğum kötü eleştiri genel manada başka bir başarıları olmadığı için kendilerini vücut geliştirmeye vermeleri. spor salonu ortamım hiç olmadı ama olan arkadaşlarım orada kas yapmak için bulunan erkeklerin genelde sığ tipler olduğunu söylerler. bu çok subjektif bir konu. böyle insanlar var mı, evet var ve aşağılık komplekslerini kas yaparak gidermeye çalışıyorlar mı, evet. sixpack'leriyle saçma sapan hava atıyorlar mı, bu da doğru ama tüm kaslı erkekler böyle değil ki..
hornet'te bakıp bakıp şaşı kaldığınız kaslı erkekler sizi beğenmek zorunda değil. adam zamanını vücuduna ayrmış ve kendince estetik olmuştur ve ilgili olduğu tip değişmiştir..

şahsen ben de kaslı erkek sevmiyorum. o göbüş orada olmadığı zaman çekici gelmiyor bana. hafif göbekli otter bir erkek bana göre 10/10'dur yani. ayı sözlük yazarlarının chubby sevdası zaten dillere destan. bırakın kaslı erkekler de kendilerince övünsünler. götleri çıkıyor o kası yapacaklar diye.

dediğim gibi kompleksleri sonucu kas yapıp havasını atanları tenzih ediyorum.

kanka geçen besinleri yedimm hopp aptominall bide foto çekiniyorum gymde gibi entresan şeyler