kel erkekler

gerçek keller her zaman daha nazik, güleryüzlü, anlayışlı, esprili, bilgili ve yakışıklı olurlar. sanki tanrı onlardan estetik oluşumu alırken yerine bir sürü kalıcı değer verir. bu adamları 40 yıl önce görseniz 40 yıl sonrada tanırsınız ;çünkü değişmezler. bir de berber, bıçak, losyon vs masrafları ve koltuğa, yatağa, banyoya, tuvalete kıl dökme durumları olmaz.masrafsız, temiz erkektir. tavsiye edilir. saçını uzatıp rüzgarda savuran* insanları görünce hiç ama hiç gocunmaz. saçı şekil şekil insanlar geçer önünden hepsine tebessümle bakar, sorun etmez çünkü o kendisinde olmayışını. bazı arkadaşları vardır saçını uzatmış konuşurlar karşılıklı. muhabbetin ortasında arkadaşı sürekli saçını geriye doğu atar, "vay kerata nasıl da uzatmış saçını" diyerek arkdaşına olan sevgisini perçinler içten içe. en çok saçı olup da devamlı 3 numara gezen tiplere kızar. anlam veremez kısacık kestirmesine.

kel erkek kendisiyle barışık insandır. ben bunları nerden mi biliyorum. gözlem yeteneğim çok iyidir. evet evet gözlemledim. bazıları gerçekten de çok sexy oluyor yaa. özellikle kirli sakallı, küpeli ve kaynakçı tarzı kocaman parlak camlı güneş gözlükleri varsa* safinaz moduna girip tereyağı gibi eriyip merdivenlerden akabilirim yani.* libidolarının saçlı erkeklerden daha yüksek olduğu rivayetleri de dolaşıyor ortalıkta daha çok çıldırıyorum haliyle oyşhşhşhşh !!*

http://steve753.tumblr.com/post/64996525... *
kel erkek sevmediğimi fark etmem için üç tane kel adamla yatmış olmama sebep olan er kişilerdir. hatta bu kel arkadaşlardan bir tanesi sonradan saç ektirdi de fotoğrafını gördüğümde adamla şimdi değil de kelken yattığıma bir süre dertlendim. sonra geçti.
efendim.. bir çok jeolog arkadaşlar bilirler... cevher olan yerde ot bitmez..
benzinin iyisi shell de götün iyisi kel de demişler...
severim yahu karizma oluyor geneli.
2, 3 yıl sonra tamamen kel olarak dahil olacağım grup. inş jason statham karizmatikliği gelir de bizim bi havamız olur.
saç takıntılarını yendiklerinde bazıları çok güzel olabiliyor.

saç dökülmesinin önüne geçemezsem yakında bende bu kervana katılacağım.
söz konusu erkek bedük ve türevleriyle salyaların göl olacağı insan modeli.
evet bende kelim. ama insanların beni bu adama benzetmesi biraz sinir bozucu(bkz: johnny sins)
çok uzun zamandır dahil olduğum, hayatım boyunca hiç kafama takmadığım, takanlara da anlam veremediğim durum. sevenine, sevmeyenine lafım yokta sırf bu yüzden kendi hayatını cehenneme çeviren insanlar tanıdım, ilginç.
kafa yapısının güzelliğine göre bazıları yumurtaya bazılarını seks tanrısına benzeyen erkek türü. bazılarının kafa uzar sivrilir, o zaman uzak durursun *
aklıma ilk olarak johnny sins 'i getiren sıfat.
göbeği de var ise tadından yenmez.
kafası şekilli olanlarda güzel duran ve saçsızlığı göze batmayan, kafa yapısı patates gibi olanlarda yanından kaçılası erkek türü.
gayet karizmatik hoş insanlardır ben son derece çok seksi olduğunu düşünüyorum
saç dediğin nedir ki kıldan ibraattir