kerimcan durmaz aslında kim

birkac dakikanizi ayirip izler misiniz ? bizim sorunlarimiz ya da sorunsalimizi kisa ve oz bir sekilde mukemmel dile getirmisler .. sonuna kadar katiliyorum sonuna kadar mucadele de edicegim

http://ayisozluk.com/lnk/
o zaman youtube a kerimcan durmaz aslinda kimdir ? yazalim video var ama sanirim kopyalerken sıkıntı oldu anlamadim ayyy uf halbuki tirnak ojelerimde chanel bitch zoing
hiç bu açıdan düşünmemiştim.canım acıdı. 2 dakika öncesinde yerim ya ben kerimcan'ı diyebilecekken bir anda canım acıya acıya evet diyebildim sadece.

ne kadar körelmiş gözlerimiz. sorgulamadan alıp önce beynimize sonra kalbimize ve hayatlarımıza yerleştiriyoruz. daha da köreliyoruz.
sorgulamayı hatırtan ve hayatımızın etrafındaki çeperi seçici geçirgenliğe teşvik eden güzel bir paylaşım. teşekkürler evrimparis.
video ayı sözlük linkinden yüklenmeli. o yüzden açılmıyor gençler.

şuradan tıklayıp ilgili videoyu ayı linkine dönüştürebilirsiniz;

http://ayisozluk.com/lnk/
son zamanların en fenomeni ancak geçmişten gelen bir alt yapısı var nedendir bilinmez ama kerimcan çıktıktan sonra arkasından da ona benzeyen baya insan çıktı piyasaya.
sahi kimmiş, entryleri okumaya üşendim.
http://ayisozluk.com/lnk/aaaz
yine sinirlendiğim bir konu başlığı oldu. ben mi gerizekaliyim, bu insanlar mi çok art niyetli ben hala çözemedim. videodaki harbi kızdan bahsediyorum ve onun gibilerden. ne kadar güzel biz diyor zeki müren diyor intihar eden öldürülen translar eşcinsellerden bahsediyor canım benim. diyor ki kerimcan yılmazı kastederek biz sizi böyle tanımak istemiyoruz . yani diyor ki siz var biz var. yani diyor ki düşünme, yargılama hakkı bizim elimizde. en az kerimcan durmaz kadar saçma salak hareketleri olan bok gibi para yiyip milletin gözüne sokan insanlar varken kerimcan durmaz kısa yoldan para kazanma hayalleriyle büyütülen ve hak etmeden kazanan diğer gençlerden tek bir yönüyle ayrılıyor ona göre ; eşcinsel olması ve başarması . zaten daha önce elif şafak’ı da konuya dahil ettiğini vurgulamış canım harbi kız. yani kerimcan durmaz eşcinsel olarak haksız yolla bok gibi para kazandığından konu ediliyor. hadi düşünelim bu gence bu popüleriteyi kim verdi? diğer gençler kazanamadı da neden o kazandı? harbi kızın anlattığına bakılırsa eşcinselleri doğru tanıması gereken bir toplum var ve bu toplum epey kalabalık. hay allah kerimcani eşcinsellerden çok bu toplum meşhur etmiş olabilir mi acaba? seyirlik ibne arayan toplum? tam da bu eşcinsel ne yapsa heteroya göre daha fazla battığından sevilme nefret edilme çizgisine getirip popüler kılmış olabilir mi? hadi bizde de var canım biz de az değiliz.
şimdi harbi kızımızın ekmek teknesini dökelim ortaya; trans cinayetlerinden, eşcinsel cinayetlerinden, intiharlardan bahsediyor. anladım, acaba başka bir konu başlığı altında bu duruma dikkat çeksen ve lgbti bireyleri hetero bireyler gibi insanlıklarıyla ele alsan -sadece cinayetle falan değil ya da böyle tepki çeken bireylerle değil- daha güzel olmaz mi? ya da düşünceni ispatlamak için neden bizim acılarımızı kullanıyorsun? hetero zenginler için de aynısını yapıyor musun? ha pardon onlar topluma dahil, kendilerini ispatlamak zorunda değiller. yani ablamız başımıza gelenlerde de topu bize atıyor, doğru temsil diyor. peki toplum saygıdeğer başarılı bir eşcinsel “ben eşcinselim” dediğinde ona saygı duymaya devam edecek mi? bir trans seks işçiliğinden, dışlanmadan başka ihtimallere erişebilecek mi? trans cinayeti olmadan translara mikrofon uzatmayan; ekonomide, siyasette, yeme içmede, gezme tozmada bize fikir sormayıp sadece öldürülünce haber eden medyadan bahset biraz. ya da onu da etmeyen. doğru temsil mantığını gösterdiğine göre kerimcandan ibaret olmadığımızın farkındasın? peki bizi ezen zihniyet belliyken niye onlara malzeme veriyorsun? bizi kendi içimizde hesaba çağırıyor , hetero natranslar belirsiz fail rolünde. biz öldürülmemek için düzelmek zorundayız. hadi oradan aptal kadın. kerimcani sadece mallığıyla ele alıp başka bir şeye dikkat çekmesen tamam ama bir de cinayetleri gösteriyor gerizekali. bir de bahsettiği kişi 94lü lan. gencecik biri , üstelik bu cinayetlerin olduğu ülkede yapıyor bunu. cinayetleri de göstererek. seni sinsi natrans heterobok. beni kerimcani savunmak zorunda bıraktı mal. böyle meşhur oluyor işte. “ıan mckellen bile gay”