kesişmek

sevişme ve/veya bir ilişkiye başlama öncesinde yapılması gereken bir eylem...
kesişmek hiç bir şeydir. devamında gidip konuşacaksın dostum.
konuşacak olanlar her ihtimale hazırlıklı olsun .hiç istemediğiniz bir pozisyonda bulabilirsiniz kendinizi.
çok güzel yaptığım olaydır. bilhassa metrobüs seferlerinde. ne çok olur öyle! insanların diğer insanların dötüne dayandığı pipisini yoklamaya mecbur olduğu metrobüste göz göze dudak dudağa gelinmedik bir gün yoktur ki efendim bunlar zor zamanlar geçiren bir gey için hayli hoş dakikalar demek. ne gündelikleşen pkk-tc çatışamsı, ölü haberleri, işsizlik oranı, hapsedilen öğrenciler, kapatılan gazeteciler, yozlaşma vs ne de gelecek kaygısı, az sonra gireceğin ama aslında hocanın sınav adıyla gerçekleştireceği tecavüzün korkusunu yaşarsın. olsa olsa karşındakinin sabaha verilebilecek bir ağız kokusu vardır ki bu da çok önemli sayılmaz zira abla yolcular süründükleri kokularla koku alma duyunuzu geçici bir süreliğine rafa kaldırmanıza sebep olur. istisnasız. düşünün gerisini arkadaş! zor zamanlar.
iki uzmanlık alanımdan biri. bir de prospektüs okumak aslşkdalşsd o minik minik şeyleri oğuyom ben ya. elektrik aldığım birini görünce affetmem arkadaş keserim yerim ıstırırım. şaka şaka ıstırmam ama güzel yerim.
çekingen ve konuşma kabiliyeti düşük insanlarda iki insanın anlaşması için bakış ile anlatım devreye girer. böyle insanlar gözlerini kullanırken yüz ifadesi ve mimik hareketlerini başarılı bir şekilde kombine ederler.
çekingen ve konuşma kabiliyeti düşük insanlarda iki insanın anlaşması kimi zaman sadece bakış ile anlatım mümkündür. böyle insanlar gözlerini kullanırken yüz ifadesi ve mimik hareketlerini başarılı bir şekilde kombine ederler.
hiçbir zaman beceremiyeceğim olaydır.karşımdakinin bana baktığını yada hangi manada baktığını anlamam 2 saat sürdüğü için olay benim mal mal bakışlarımla kalıyor.
severek yaptığımdır.
flörtöz insanların bolca kullandığı bir yakınlaşma tekniği. sonrasında bir gülümsemedir,göz kırpmaktır,selamdır falan derken tanışmaya başlarsın falan.

bir de ilkokul da kesişen kümeler vardı ama onun konumuzla ilgisi yok galiba