kırsalda tıp okuyan gay

her postta ilginç şeyler öğrenilen, takip edilesi bir blog.

http://kirsaldatipokuyangay.blogspot.com...
saçma bir blog.3-5 başlığını sabırla okudum ama kaybettiğim zamana üzüldüm.
kırıcı olmak istemiyorum ve böyle açık olup, tecrübeler yaşadığı için medeni cesaretini takdir ediyorum ama bir-iki yazı okudum ve gay carrie diaries havasında biraz
bugün internette popüler olan ve türk halkı tarafından sert tepkilere maruz kalan "pikachu in koc university" videosuna yaptığı
"ingilizce bilmediğin için araştırma görevlisi olamayan ve mcdonalsta kasiyer olan türkçe öğretmenliği mezunu musun sen de? iyi koymuş heralde bu kadar tafra yaptığına göre. yabancı dil öğrenmeye basmayan faşist kafanla tek yapacağın berkini öldürmek, cumhuriyeti basmak, sonra da youtube'da yaşayamadığın hayatın intikamını almak mı? zavallısın. türk topraklarında şu olmaz bu olmaz diye diye çıktı zaten başımıza gelen her şey. kökü senin gibiler. kendi dil bilmediği için dil bilene saldıran, yarın kendi x olmadığı için x olana saldırır. insan olmadığınız için de insana saldırıyorsunuz, meselenin tüm özeti budur. insanların kendi aralarında eğlenmek için bile senin gibi olmalarını, senin konuştuğun neyse onu konuşmalarını bekleyen zihniyetinden, sadece utanmıyorum, tiksiniyorum. en ufak bir eğlenceyi bile politik malzeme haline getirecek memnuniyetsizliğinin kaynağını önce kendinde ara istersen, sonra politika konuşabiliriz." yorumuyla takdirimi almıştır.
bazen bazı yazdıklarına katılmasam da severek takip ettiğim blog. bugün okuduğum şu yazısı çok hoşuma gitti. i love you ktog. mucks.

http://www.kirsaldatipokuyangay.com/2015...
türkiye'nin en iyi gay blogger'ı diyebilirim. üslubu serttir. lafını sakınmaz. önüne geleni gömer. önceden daha komik ve eğlenceli yazılar paylaşırdı. şimdilerde hafif ciddileşti. sanıyorum olgunlaşmaya başladı ya da değişik bir dönemden geçiyor. farklı konulara değiniyor. bir yazısında ünlü bir adamın bulge'unu irdelerken diğer yazısında eşcinsellik ile ilgili çok güzel sosyal tespitler yapabiliyor. farklı bakış açılara sahip olmak için okunabilir. ben severek takip ediyorum. kesinlikle sıkıcı değil.
''bir insanın cinsel yönelimi onun ''yapmak istediğidir'' yapabildiği değil'' tespiti ile beni benden alan, kendimi biseks diye tanımlarken ''bal gibi gayim lan işte'' dedirten blogger. iyi çocuk, benim kırsalımdaysa kanka olabiliriz.
sert eleştirir ama mizah anlayışı gayet iyidir
ilk zamanlarda okuyamadığım, son günlerde iyi gelen yazılar paylaşan blogtu ta ki şu yazısı ile insan hakları ihlali işleyene kadar. tiksindirdi.
http://www.kirsaldatipokuyangay.com/2017...
öncelikle son yazısını okudum * tam anlamıyla işsizlik. kötü bir dönemden geçtiğini düşünüyorum. yaptığı şeyi ''eheheh dur şunla bi taşak geçim, malzeme çıkarsa bloga yazı olur eeheheh'' kafasıyla yapmadığından adım kadar eminim. humoru, zekası o kadar düşük değil. belli ki acı çekiyor. bunu kendi psikolojisini rahatlatmak için yaptığını düşünüyorum. bunun ahlaki olup olmadığını tartışmanın da bok deşelemekten farkı yok. o yüzden tartışmayacağım.

olgun adamların ağzından düşürmediği iki cümle vardır:
1. hijyene çok önem veririm.
(bu cümleyi etmedeki amaçları, sizinle çilek kokularıyla sevişmeyi arzuladıkları için değildir. 40 yaşın üstündeki bir adamın türkiye şartlarında evli olmama ihtimali çok düşüktür ve bu sebeple olur da bir hastalık kaparsa bunu eşine bulaştıracağını bilir. bunun da kendi sonu olacağını tabii ki.)

2. bana sakın âşık olma tamam mı?
(bu cümleyi de sizin duygularınızı önemsediği için ettiğini düşünmüyorsunuzdur herhalde. bu tam olarak şu demek: ''bana âşık olursan, beni sürekli yanında istersin. ben de evli olduğum için her zaman yanında olamam, yanında olamayınca da beni sürekli arayıp ya da mesaj atıp rahatsız edersin, hanım da bundan işkillenir, yuvam dağılır.''

ktog'un bu yazıyı yazmasının altında bu klişelerin yattığını düşünüyorum. olgunlardan hoşlanıp ''sakın bana aşık olma'' cümlesinin yaşattığı o sikik duyguyu anlamanız için bunu yaşamanız lazım. ktog, mustafa'nın samimiyetsiz yalancı bi orospu çocuğu olduğunu anlamasa böyle bir şeyi yapmazdı buna eminim. ayrıca 50 yaşında bi adamın sadece fotoğraftan görüp bir oğlana aşık olmak gibi bi durumu olamaz. mustafa yüksek ihtimalle şu anda hornettedir ve twink'in birine "üçççretli deyilsin de mi'' mesajı yazıyordur.
yazısına selam kızlar diye başladığını gördüm ve kapadığım blogdur.
son gerçekleştirdiği aksiyonun ne ilk ne de son olduğunu düşünüyorum. büyük ihtimalle bunu alışkanlık haline getirmiş bir bünye.
escinsellik konusunda bilgi verme kriterinde zamaninda beni birkac konuda fikir sahibi yapan bloga sahip yazardir. birinin bir seyler yazmak ve goruslerini belirtmek icin actigi bir blogdaki yazilara kusmuk diyebilecek kadar gereksiz insanlari basina toplamis basliktir. kusura bakmayin ama mis gibi de mal turnusolu olmus bu baslik, yazilarinin vasat oldugunu dusunuyorum, film tavsiyeleri kalitelidir, muzik zevki kalitelidir, yaptigi paylasimlar ve yazilardaki elestiri konulari kalitelidir. gunluk anlatimlari ve bazi gereksiz basliklari hicbir zaman beni ilgilendirmedi zaten.

peki benim sormak istedigim baska bir konu var, neden her seye bok atmaya bu kadar kararli bi' genetige sahibiz? begenmiyorsan sana hitap etmiyorsa okumazsin, psikolojik problemleri var bna da bulasck .s.s diye burada gezinmek komik gercekten. adami tanimiyorum avukati olmak istemiyorum ama zorla yapiyorsunuz insani...
bir ara vakit bulduğumda okuyacağım blog.
acımasızca eleştirenlerin genelde başlığa yorum yazmak için hızlıca birkaç yazısına göz atıp sonrada herkes adamı gömmüş bir kürek toprakta ben atayım kafasıyla yorum yazdığını düşündüğüm blogger.her yazısının mükemmel olmasını beklemeyin ama çok güzel tespitleri var içinde bulunduğu duruma isyan ediyor ama eşcinsel olduğu gerçeğine değilde bu durumun getirmiş olduğu zorluklarla yaşamak zorunda olduğuna isyanı .blogdaki yazıların altında genelde çok güzel yorumlar gördüğüm için bu kadar eleştirilmesine şaşırdım .eşcinselliğin tanımını yaptığı yazısını okursanız ve gerçekten eşcinselliğinizle barışıksanız sevmeme ihtimaliniz çok az çünkü yalnız olmadığımızı hissettirecek kadar bizden biri.
anladığım kadarıyla benim gibi şişko ve benim gibi sarışınları tercih ediyor ve benim gibi ...
baya benziyoruz ama doktör olacak olması dolayısıyla benden baya önde
çok eleştirilen mustafa yazısını silip yerine özür niteliğinde bir yazı yazmış.bence özür dilemesi gereken mustafayı haklı gören ve mustafa gibilerine yüz verip bir yerlerinin kalkmasını sağlayan yollu kaşarlardı.hayatı boyunca eşşek peşinde koşmaya mahkum tipsiz abaza heterolara şükür sebebi olmaktan bıkmamışlar anlaşılan.
gayet kendine has yazılar yazan,hem eğlenceli hem ultra bilgi yüklü blogger.ayısözlükte kendisine rastlarız belki ilerde.
ba-yıl-dı-ğım blog yazarı!
blog'u kaldırılmış ya da kendi kaldırmış...
ihanete uğramış hissediyorum, ne okurdum ama... beni büyüten insanlardan biri, şimdiki fikirlerimin oluşmasında, kendimi kabullenmemde önemli bir yeri vardı cânım ktog'umun. keşke yazılarını bir yerde toplasaymışım. gerçekten çok özleyeceğim.

bu arada bir yerlerde bir şeyler yazdığına, paylaştığına eminim ktog'cum, sen yazmadan duramazsın, öyleyse eğer ulaş bana :*