kısa boylu erkek

kısa boydan kasıt tam olarak kaç santim oluyor emin olamadım ama tr standartları için 1.70 altı sayılabilir belki.

kızların uzun boylu dalyan gibi sevgili arayışı malumunuz, bu nedenle karşıcinsel dünyada erkeklerin uzun boylusu makbul sayılıyor. peki eşcinsel erkekler dünyasında da aynı durum geçerli midir?

tüm camia için genelleme yapamayacağım ama kendi adıma konuşursam, benim için kısa boylu erkekler ciddi anlamda çekici geliyor, her zaman benden daha kısa ve daha mülayim tipli adamlara karşı bir meyilim oldu. hatta kendimden uzun bir adamla beraber olmayı hiç istemem herhalde (niye bilmiyorum, zevkler ve renkler meselesi belki, ama asıl bilinçaltındaki neden herhalde ilişkilerde baskın karakter olmayı sevdiğim için, benden uzun birinin üzerinde çok baskın olamam gibi gelmesinden olabilir).

sadece kendim örneklem uzayımdan yola çıkarak, eşcinsel erkek dünyasında, ekstrem uzunluk ve kısalık haricinde, boy konusunun sorun olmadığını ortaya atabilirim. gerçi bunun böyle olduğu konusunda davey wavey de benzer bir tespitte bulunmuştu hatırladığım kadarıyla.
nolmuş boyumuz kısaysa, hayallerimizi satmadık ya diye isyan ettiren başlık
1.66 olarak ben bu sınıfa giriyorum. ama ben kısa olmayı seviyorum. keşke uzamasam. ama tahminimce 1.72 falan olucam uzayıp. keşke 1.66 da kalabilsem.
nedenini bilmediğim halde bana aşırı seksi gelen durumdur.
müelliflerin üzerinde fikir birliğine varamadığı erkektir.

kar gibi beyaz tenli, siyah saçlı, hafif kaslı ve güzel bacaklı baldırlı ise dadında yinmez.
180 oldugum için uf yapiyorlar beni dışarda gezerken boyle ne biliyim abla anne gibi oluyorum kisa boylu adamlarin yaninda .. ama kisa boylu beyler çok sallamayin bu durumunuzu yatakta esitleniyor ..