kuzgun

kargagillerin iq'su en yüksek türü, ekmeğini taştan çıkarır aç kalmaz bu pezemenk. fantastik sinemada posta güvercinin işini bu kuzgunlar devralmıştır.
yavrusuna şahin muamelesi yapan kuş.
sözlüğün en yeni yazar adayi kendisi su an 10 entrysini girip yazar olmaya hazirlanmakla mesgul. simdiden hosgeldin canim *
aramıza hoş geldin yeni yazar.

(bkz: askk)
sözlüğe davetime icabet etmiş ankaradaki sayılı dostlarımdan. hoşgelmiş sefalar getirmiş. yakışıklı, karizmatik ve birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz adamlar listesinin en üst sırasında yer almaktadır kendisi. iyki message me* sayesinde kahve içmeye davet etmesi üzerine gecenin o saatinde kalkıp gitmişim.* hayatımın geri kalanında olacağı için kendimi çok şanslı hissetmemi sağlayan adam.
barış arduç aşkım için katlandığım klişe dizi.gerçi bir türk dizisi için fena sayılmaz tabi.
papağanlardan daha temiz bir sesle taklit edebilen üzerine kürekle alabildiğine uğursuzluk atılmış kuşlar. konuşma eğitimi vermek papağana göre daha zor galiba.

yasemin mori'nin "sularda yüzerken insanlar öldü. ştt kız kalk, kız bak; yerlerde kurular var." diye giriş yaptığı, ilk albümü efsanevi hayvanlar'daki başyapıtlardan bir tanesi.